Skocz do zawartości
slavkoo

Nie działa dotyk podczas ładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie. Mam problem gdy ładuje telefon ładowarką sieciową NOKII, po włączeniu ekranu nie działa w ogóle dotyk. Jak myślicie czego to może być wina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale tylko na ładowarce nokii?

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam

Jak w temacie. Mam problem gdy ładuje telefon ładowarką sieciową NOKII, po włączeniu ekranu nie działa w ogóle dotyk. Jak myślicie czego to może być wina?

Nie sądzę, aby to była wina ładowarki - w tym przypadku Nokii. U mnie w domu też mam podłączoną ładowarkę Nokii, gdyż domownicy używają Nokii i ja swego Nexusa ładuję za jej pomocą. Nie miałam jakichś problemów z dotykiem, więc to chyba coś innego, ale oczywiście mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale właśnie czy na oryginalnej jest ok, bo jak ok to dziwne że by nie działał ale może napięcie lub natężenie nietakie i coś takiego się dzieje

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z dotykiem mam dziwne problemy, najczęściej jak ktoś do mnie dzwoni to musze wylaczyc i wlaczyc ekran zeby dzialalo, na ladowarce samochodowej jest ok. Oryginalnej samsunga nie mam bo zgubilem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo. Już kiedyś pisałem o tym, że się zawiesza telefon. U mnie potrafi przy odbiorze rozmowy pasek się przesunąć ale wisi, też w tedy muszę wyłączyć/włączyć ekran. Tak samo przy zakończeniu rozmowy, naciskam zakończ i tel wisi! przy wyjściu z programów, menu do ekranu głównego też czasami się to zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ...jak ktoś do mnie dzwoni to musze wylaczyc i wlaczyc ekran zeby dzialalo, ...

Mam to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja dziewczyna ma nexusa one i czasami dzieje się to samo. to jest wina softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że dotyk nie działa gdy ładujesz telefon to nie wina softu, kernela, modów itp. to tylko wina ładowarki. Radzę kupić oryginał, bo nexus długo nie pociągnie z wadliwą ładowarką. Moja koleżanka miała to samo (a mamy i9000) i ładowała telefon, ktoś zadzwonił, chciała odebrać i nic, podpięliśmy pod moją oryginalną i wszystko ok. Już kilka osób o tym pisało w necie... To tylko wina złej ładowarki. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale my to mówimy też o tym że jak telefon nie jest ładowany to się zawiesza i to jest wina softu!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi