Skocz do zawartości
all999

Pojedyncze pytania użytkownika OnePlus One

Rekomendowane odpowiedzi

trime

6. Czyli jest całość przetłumaczona, nie jak w ZTE ZTE Nubia Z7, że sporo nie jest przetłumaczone?

8. Czyli wysyła się do Niemiec a nie do Chin? Zatem teoretycznie w przyszłości może być serwis w PL.

10. Można wiedzieć czemu czekasz na 3mk?

12. Czyli pewnie większość problemów jest taka, że za jakiś czas wyjdzie łatka naprawiająca to?

13. W jakiejś Recenzji słyszałem coś o płatnych motywach, dużo jest za darmo?

14. Wiadomo czy naprawią to, że w trybie kręcenia 60 i 120 fps nie ma dzwięku?

15. Są jakieś fajne ficzery?

16. Tak średnio tu pasuje, ale jakie macie średnie miesięczne zużycie danych? Wyrobię się mając 1GB odbierając pocztę, powiadomienia z FB, pogoda i sporadyczne przeglądanie internetu?

17. Jest coś co muszę wiedzieć przed zakupem?

18.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wefhy

6. Tak. Może kilka małych niespolszczeń się znajdzie, ale nie zauważyłem.

8. Może być, ale nie wiadomo kiedy. Na razie Niemcy/GB

10. Bo A dlaczego nie? Nie chce mi się bawić w sprowadzanie czegoś sensownego z zagranicy.

12. Tak. O ile ta łatka nie popsuje czegoś innego. Osobiście 38r nie uważam za udaną - sporo poprawiła, ale pojawiło się też trochę(choć znacznie mniej) innych błędów

13. Kilkanaście w sklepie. I setki do pobrania z xda i innych

14. No nie błąd - po prostu jest to tryb slow motion, a nie większa ilość klatek. Ale faktycznie, przydało by się dodać tryb wyższych ilości klatek z audio - nie wiadomo, ale pewnie zrobią.

15. Cyanogen jak to cyanogen - szyfrowanie wiadomości, uprawnienia aplikacji, dobra ochrona prywatności, łatwy root i wiele innych.

16. U mnie zużywa mało w stosunku do tego co się spodziewałem - oczywiście po wyłączeniu automatycznych aktualizacji i synchronizacji niektórych appek po sieci - mam z 200MB miesięcznie - internet, facebook, poczta, tapatalk, czasami pobiorę jakiś mniejszy plik

17. nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trime

15. Pewnie to szyfrowanie działa między Cyanogen'ami. Root czyli?

18. Gdzieś w recenzji smartphona widziałem coś takiego jak tryb jednoręczny jest tu coś takiego?

19. Coś poza Rootem przyda się na nim zrobić?

20. Jak wypada w porównaniu z Xiaomi Mi4?

21. Gdzieś widziałem, że można pisać nie odrywając palca od ekranu tu tez da rade?

22. Jak Polski słownik? Jest to jakiś standardowy czy jak?

23. Dioda powiadomień jest wystarczająco widoczna? Dobrze zrozumiałem recenzję, że mogę np pod SMS przypisać niebieski, pod telefon zielony a pod pocztę czerwony?

24. Przy wymianie karty sim telefon się resetuje?

Edytowane przez trime

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Bana na google masz czy co że nie umiesz znaleźć definicji słowa root ?

Wysłane z mojej Xperii Z1+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pjopaw

15. Z innych "ficzerów": uruchamianie latarki symbolem V na ekranie czy aparatu fotograficznego symbolem O, włączenie ekranu podwójnym stuknięciem. Inne to np. możliwość dopasowania wydajności. Jeśli znasz angielski to jest całe mnóstwo stron i filmów na youtube, które opisują to dokładnie. Co do root'a - jest to odblokowanie ukrytych funkcji Androida, daje duże możliwości modyfikacji systemu. W większości telefonów z Androidem root = utrata gwarancji. W OPO nie - tu producent wręcz zachęca do zrobienia root'a.

18. Szczerze mówiąc nie sprawdzałem, nie mam takiej potrzeby by z tego korzystać. Jednak nawet gdyby nie było łatwo doinstalować taką funkcję np. poprzez moduł Xposed (Xposed wymaga jednak roota)

19. Nie wiem, jak Ci na to odpowiedzieć, bo tu wszystko zależy od Twoich preferencji i oczekiwań.

20. Nie wiem, nie znam Xiaomi. Poszukaj sobie testów porównawczych w Internecie. Na pewno są.

21. To jest kwestia użytej klawiatury, a nie telefonu. Na Androidzie można instalować mnóstwo klawiatur, do wyboru do koloru. Standardowa klawiatura Androida (od wersji 4.1 bodajże) też ma taką opcję (ale trzeba to uruchomić). Możesz też sobie zainstalować Swype (płatna) lub SwiftKey (chwilowo bezpłatna) - są lepsze, mają bardziej rozbudowane słowniki, przewidują wpisywane słowa (im więcej piszesz tym lepiej to robią). Możesz też dodawać własne słowa do słownika.

22. Słownik to kwestia posiadanej klawiatury, nie systemu czy telefonu. Patrz punkt 21.

23. Dioda jest widoczna. Dobrze zrozumiałeś, możesz przypisać taki kolor, jaki chcesz.

24. Nie. Aby zresetować telefon musisz to zrobić przez funkcję w ustawieniach systemowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Ale jemu chyba chodziło o ponowne uruchomienie...

Wysłane z mojej Xperii Z1+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trime

24. Chodzi mi o sytuację gdy zmieniam kartę sim to czy telefon wykonuje automatycznie restart jak ma to miejsce w Noki E7.

25. Jakieś wady zauważyliście przy użytkowaniu Oneplus One?

26. Drażniący jest ten refleks ekranu? Da się to złagodzić dodatkowym szkłem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

24. Nie nie wykonuje

Kliknięte z 1+1 64 GB black

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

A ja mam pytanie odnośnie tej diody led.Czy ona służy jako dioda powiadamiająca?Przecież one+one chyba ma jedną w górnej części?Czy można w niej ustawiać koloru do przypisanej funkcji powiadomień?

post-21367-14255755260231_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest dioda OnePlus One tylko z Oppo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi