Skocz do zawartości
all999

Pojedyncze pytania użytkownika OnePlus One

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda ekran konfiguracji diody

post-333732-14255755321796_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jako że jestem nowym użytkownikiem 1+1 to mam wiele pytań mimo dużej ilości przeczytanej treści na temat tego telefonu. A więc do rzeczy:

1+1 jest moim pierwszym telefonem z androidem(wcześniej Nokia C3), i chciałem prosić o pomoc w ogarnieciu:D

A więc chciałbym aby użytkownicy pisali o ciekawych funkcjach tego telefonu, ciekawych aplikacjach które pomogą w użytkowaniu i co one dają a także jak skonfigurować telefon (co właczyć co wyłączyć) aby bateria trzymała jak najdłużej:) Chcialbym poznać opinie :)

Najwiecej baterii zjada mi "serwer mediów" 44%:/

Ciekawi mnie np jak zmienic widzet z data i prognozą pogody:/ mianowicie chciałbym zlikwidować godzine a zostawic tylko prognoze:)

Dodam że telefon działa na oryginalnym CM11 wersja 44:) i przy oryginalnych aktualizacjach zostane:)

WIelkie dzieki za wszystkie opinie, dyskusje i porady:)

Edytowane przez ViscaBarca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rollu

Ustawienia ---> ekran blokady ---> zegar i tam sobie skonfiguruj co chcesz mieć wyświetlane, możesz sobie kolory pozmieniać. Dziś niedziela, siądź, poprzeglądaj ustawienia, pokonfiguruj, odkryjesz ciekawe funkcje. Co do aplikacji to sobie ogarnij SwiftKey - najlepsza klawiatura, tapatalk - fora, feedly - czytnik RSS, najlepszy! Na zakupy - listonic, notatki - evernote. Podoba Ci się kawałek w radio lub na poczekalni - shazam. Chcesz unikać fotoradarów, policji z suszarami to Yanosik Ci się przyda! Resztę sam ogarniesz. :D Pytaj, chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie nie da się usunąć całkiem godziny:/ Da się przestawić tylko z Analogowego na cyfrowy:/

Siedziałem już i się bawiłem:P ale nie tak łatwo jest:)

Czytnik RSS czyli dokładnie?

Mam pytanie co do internetu... Mam telefon w play 2GB pakietu, lecz działa on tylko gdy mam sieć z Playa, jesli zasięg łapie np T-mobile(Play) wtedy nie mogę się łączyć. Jak to zrobic, wiem że powinno dać rade tylko jak?

Roaming danych próbowałem włączyć- u brata jest krajowy/zagraniczny/wogole u mnie tylko wlacz i wylacz;/

I kolejne pytanko... posciągałem sobie muzyke z neta:) i wrzuciłem na oposka:) ale na wyswietlaczu jako ikonka wyswietla mi jakis badziewny obrazek z napisaem "radio fresh" jak to zmienic?

Edytowane przez ViscaBarca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ustawieniach sieci komorkowych wlaczasz opcje transmisja danych w roamingu os takiego .

Co do tla przy muzyce tego nie zmienisz bo telefon czyta obrazek ktory jest zapisany w mp3 jako okladka .

Co do widgetu pogody sciagnij po prostu inna aplikacje do pogody ktora posiada widget i wywal ta co jest stocko'wa

Edit. Serwer multimediow to poprostu transmisja danyuch komorkowych nie bd uzywal nie bedzie czerpac baterii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do okladki z muzyki to ogarnąłem:D używałem podstawowej wersji playera z google:P

Co do godziny i widgeta to takze zmieniłem:) choć będę szukał czegoś ciekawszego:)

Co do danych z pakietu internetowego gdy mam siec z plus/t-mobile to nie takie proste:/ w 1+1 jest włacz/wyłącz- natomiast mój szwagier ma (włącz roaming danych krajowy(działa pakiet w wszystkich sieciach/w europie/ wyłacz(wyłacz oznacza ze dziala tylko w play)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500
    Serwer multimediow to poprostu transmisja danyuch komorkowych

Że co? Chyba się serio wypiszę stąd, gdzie nie zajrzeć to tylko same herezje czytam...

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie walnalem głupotę xd

Edit. Co do działania Internetu w Play to u mnie z włączonym roamingiem działa wszystko w każdym zasięgu :))

Wysłane z OnePlus miźnietę w Swype :)

Edytowane przez dzwiedziuu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jest tak jak mówisz dzwiedziu, ale.... Co jeśli mieszkam blisko granicy i chce żeby roaming był tylko w sieciach polskich? Wiem że np w samsungu i Sony jest opcja roaming krajowy, roaming eu, wyłącz....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    f3jk

1. W jaki sposób mogę włączyć tryb oszczędzania energii? (opcje programistyczne > zaawansowany restart nic nie daje - taki poradnik w necie do włączenia znalazłem)

2. Czy zakładanie konta CyanogenMod ma jakieś w ogóle znaczenie? Dodatkowe opcje etc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi