Skocz do zawartości
Kenas

Trzeszczący ekran

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Tak, ale to jest to, na 100%... Może teraz nie masz, spróbuj za godzinę i napisz czy trzeszczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

Nie Trzeszczy XD a robie taka siła ze są kolorowe okręgi wiec nie lekko. więcej nie próbuje skoro nie ma

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Połączony post:

Edit

właśnie zaczęło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gerwazy01

@@adek89 I poco na siłę naciskać, teraz masz tego skutek:-) a tak na marginesie po jakiego uja szukacie dziury w całym, żeby komuś ekran nie trzasnął od tego naciskana:-) :-) :-) normalnie ubaw na całego z co niektórych:-)

Edytowane przez gerwazy01
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

A potem następny pościk ''pękł mi ekran, wyjąłem z kieszeni i był pęknięty...''.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem w tym, że nikt nie naciska na siłę, czy specjalnie. U mnie pojawił się podczas grania, a później podczas ładowania - pojedyncze 'pyknięcia" podobne do odklejania się, gdy telefon leżał obok. Świadczy to o występowaniu wady przy nagrzewaniu się aparatu (ładowanie lub normalne użytkowanie). Gdy telefon jest zimny, co potwierdzają inni, wada nie występuje. Dlaczego? czy oznacza to, że panel wyświetlacza opiera się o płytkę w środku przy nagrzewaniu?

Cieszę się, że jednak nie występuje to u wszystkich Wiemy, że nie jest to normalne zjawisko, lecz wada.

Informacyjnie: serwis uznał reklamację i do wymiany ma obudowę + specjalne podklejki występujące w tym modelu (to chyba ta taśma dwustronna widoczna na filmiku od Mixo Maxo – jaka jest ich rola?). Dodali też uwagę, że „trzeszczenie nie ma wpływu na funkcjonowanie”, więc jak ktoś chce mieć dodatkową funkcjonalność "klikacza" to niech się nie przejmuje tym ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak mam, takie klikanie przy nawet lżejszym wciśnięciu. Chyba niebawem wysyłam na gwarancję bo też mam problem z ekranem górna część ekranu słabo reaguje - ciężko wyciągnąć górną belkę powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

Co prawda nie z Trzeszczeniem związane ale z ekranem :-) otoz kuzyn zauważył dziś ze ma czarny pas po prawej stronie wygląda to tak jak na tych foto

jq nie pamiętam jak u mnie jest bo obecnie tel leży w domu a ja poza nim :-) u was też tak jest?

ps później na zrobić aparatem

Edytowane przez adek89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Normalne, w każdym Androidzie 4.2 i wzwyż... Szukanie czegoś na siłę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

on ma 1 tel na andku wiec go to dziwilo :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi