Skocz do zawartości
nortonex

[locked BL] (DZIAŁA!!) ROOT dla Xperia E3 D2203

Rekomendowane odpowiedzi

PRIMEHARD

Możesz, ale w pierwszym punkcie jeszcze wrzuć to "D2203_Jelly Bean_Kernel from D2303.ftf" do folderu.

Jeśli instalowałeś soft'a z poprzedniego poradnika to powinieneś mieć (bynajmniej tak mi się wydaje) ewentualnie możesz spróbować z punktem 3.

Edytowane przez barti816
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę.ze nie powinno być problemów.

Podłącz telefon w trybie debugowania po protu i sprawdź ma menadżerze urządzeń.

Sterownik do flashtool`a i debugowania to dwie inne sprawy, więc nie muszą być.

Edytowane przez part100
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę.ze nie powinno być problemów.

Podłącz telefon w trybie debugowania po protu i sprawdź ma managerze urządzeń.

Sterownik do flashtool`a i debugowania to dwie inne sprawy, więc nie muszą być.

Dlatego właśnie pytam,wiem że to śmieszne pytanie,ale w tych sprawach jestem zielony.

Dzięki wielkie. :cheers:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manual

Witam Wszystkich

Powiedzcie o co chodzi z tą igłą(co i gdzie tą igłą zrobić)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich

Powiedzcie o co chodzi z tą igłą(co i gdzie tą igłą zrobić)

Jak zdejmiesz tylną obudowę z lewej strony karty sd pod lampą błyskową jest mały otworek z napisem OFF i własnie tam delikatnie wkładając igłę robisz reset,odcinasz zasilanie, zamiast wyciąganej baterii.

Edytowane przez PRIMEHARD
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manual

Jak zdejmiesz tylną obudowę z lewej strony karty sd pod lampą błyskową jest mały otworek z napisem OFF i własnie tam delikatnie wkładając igłę robisz reset,odcinasz zasilanie, zamiast wyciąganej baterii.

Dzięki.Piwko pleciało

[Dodano: 10 kwiecień 2015 - 14:29]

Nie moge zainstalować sterownika Android.Zrobiłem tak jak wcześniej napisano ale nie ma tego sterownika w Android-SDK.Prosze o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W rootkicie takie coś, i co teraz? :(http://zapodaj.net/4f2d65e14052f.png.html

Sprawdź, czy poprawnie wykonałeś punkt 12 - sflaszuj z powrotem kernel z D2203 i upewnij się, że zezwoliłeś na debugowanie. Dla pewności zmień także sposób blokowania na przesunięcie palcem (o ile miałeś na wzór / hasło / pin). Dodatkowo sprawdź w menadżerze zadań, czy nie wiszą Ci w tle procesy adb.exe, jak tak, to wyłącz wszystkie zanim uruchomić rootkitXperia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź, czy poprawnie wykonałeś punkt 12 - sflaszuj z powrotem kernel z D2203 i upewnij się, że zezwoliłeś na debugowanie. Dla pewności zmień także sposób blokowania na przesunięcie palcem (o ile miałeś na wzór / hasło / pin). Dodatkowo sprawdź w menadżerze zadań, czy nie wiszą Ci w tle procesy adb.exe, jak tak, to wyłącz wszystkie zanim uruchomić rootkitXperia.

Wszystko poprawnie,wydaje mi sie sie ze chodzi o ten sterownik debugowania,kiedy podlaczam tel w tym trybie to wyświetla mi sony so0109 ADB Interface Driver, tak ma być czy to jakiś inny sterownik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko poprawnie,wydaje mi sie sie ze chodzi o ten sterownik debugowania,kiedy podlaczam tel w tym trybie to wyświetla mi sony so0109 ADB Interface Driver, tak ma być czy to jakiś inny sterownik?

Taki sterownik ma być - zrób inaczej. Wejdź w opcje programistyczne > odwołaj autoryzacje do debugowania i powtórz kroki od punktu 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi