Skocz do zawartości
K9G

Pojedyncze pytania użytkownika Nexusa 6

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, dużo osób opisywało go, że jest olbrzymem, ja nie mam wcale dużych dłoni a obsługuję go nie raz jedną ręką :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6" to 6" i nie ma co zaprzeczać, ale N6 jest bardzo wygodnym telefonem i przyjemnie "maskuje" swoje wymiary. W dłoni nie czuć już tej wielkości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie nie raz mam wrażenie jak by tych 6" nie miał  :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 

Mam problem,  a mianowicie , kupiłem swojego nexa w połowie lutego, niestety podczas licznych przeprowadzek zaginął mi paragon. Jestem ciekaw , co z gwarancją , czy serwis (odpukać) przyjmie telefon na naprawę gwarancyjną nr po nr imei ???

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej nie ale chyba możesz odzyskac duplikat paragonu, mi jak zginął kiedyś paragon od ps4 razem z kartą gwarancyjną to udałem się do sklepu i wystawili bez problemu, musiałem tylko podac kiedy kupiłem i ile dokładnie zapłaciłem a że jeszcze inne rzeczy kupowałem więc łatwo było namierzyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K9G

@@pawelryba1

W serwisie bez paragonu nic nie załatwisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez problemu uzyskasz duplikat paragonu, musisz tylko znać dokładną datę zakupu i wystawią Ci nowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Od dłuższego czasu waham się co kupić, Note 4 czy Nexus 6.
    Jako że w N6 bateria jest niewymienna a telefon chciałbym użytkować dłużej niż 2 lata to mam pytanie. Jak wygląda ewentualna gwarancja w przypadku baterii? Załóżmy że po 1,5 roku zobaczę że trzyma zauważalnie krócej, czy mogę wtedy wysłać telefon do serwisu gdzie mi ją wymienią bezpłatnie? Czy bateria musi "paść" całkowicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1,5 roku w każdym telefonie wymiana baterii odbędzie się odpłatnie - na nią producent daje tylko 6 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nexus to bardzo specyficzny sprzęt. To czysty android, to zawsze aktualny soft, to mody. Tu, po wyjęciu z pudełka, nie ma nic oprócz tak de facto gappsów. Żadnego syfu, nakładek itd. Konkretne funkcjonalności dodajesz instalując sobie apki ze sklepu lub wrzucając mody. "Ten typ tak ma". Jeśli nie interesuje Cię modowanie, chcesz mieć wiele funkcji (czy aby na pewno przydatnych?) od razu po wyjęciu fona z pudełka, czysty android jest dla Ciebie zbyt ubogi i nie straszny Ci touchwiz to bierz Note.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi