Skocz do zawartości
K9G

Pojedyncze pytania użytkownika Nexusa 6

Rekomendowane odpowiedzi

@@marugrab

Jesteś tego pewien? Czytałem że 6 miesięcy jest na baterię wymienną, gdy jest niewymienna to gwarancja wynosi 2 lata.

@@TorGal17

Sporo czytałem i znam wady i zalety tych telefonów. Gdyby nie KNOX w Samsungu to pewnie zdecydowałbym się na Note 4. Mimo że to będzie mój pierwszy telefon na Androidzie to modowania się nie boję, od kilku lat używam Noki N900. Ciężko mi się na coś zdecydować, ale w końcu będę musiał podjąć decyzję. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się tak obiło gdzieś, że przy niewymienialnej baterii gwarancja jest jak na cały telefon. W gwarancji Motoroli nic nie jest napisane, że bateria tylko pół roku. Przez 2 lata gwarancja na telefon i wszystkie akcesoria dołączone do pudełka dla pierwszego użytkownika. Oczywiście zastrzegają, że gwarancja nie obejmuje naturalnego pogorszenia baterii czy warstw ochronnych. Czyli jak za półtora roku bateria będzie trzymać jakieś 10% czy 15% mniej to nie uwzględnią tego (ale jak ją ewidentnie szlag trafi to jak najbardziej gwarancja się należy). Obecnie baterie są obliczone na około 1000 ładowań także ładując codziennie to wystarczy na trzy lata.

W nexusie mody to bułka z masłem, żadnych knoxów ;)

Wysłane przez ocean listem w butelce.

Edytowane przez TorGal17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irek20

Jak kompletnie wylaczyć wszelkie wibracyjne powiadomienia?
    Poł dnia siedzę nad tym i nadal nie wyeliminowałem wszystkiego, jedna aplikacja za każdym razem mi wibruje + dźwięk :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

luźne pytanie, czy korzystacie z aplikacji uberSync for facebook?? Zawsze mi ładnie łączyła kontakty z facbooka z kontaktami w telefonie ale po ostatniej aktualizacji coś się zepsuło :) Teraz mam wszystkie kontakty bez zdjęć :( Znacie może jakąś aplikację zastępczą i czy też tak macie?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    opi

To wynika ze zmiany API przez facebooka... Wraz z nowym API stare zostało usunięte i tym samym nie ma już możliwości pobierania listy kontaktów (czyli zdjęć). Niestety to nie wina aplikacji, ale facebooka.

Jest to wyjaśnione też w opisie aplikacji, o którą pytasz ;)

Na ten moment chyba nikt sobie z tym nie poradził, ale znając życie niedługo jakiś magik coś wymyśli :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaro9

Zamierzam kupić ten telefon i w związku z tym mam pytanie. Czy mieści się on w kieszeni spodni (przednia) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

miesci , mialem podobny dylemat przed zakupem . ale jest wiekszy wiec w sumie mu latwiej z tej kieszeni wypasc czgo juz w aucie doswiadczylem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaro9

Dzięki za odpowiedź. A jak w temacie ekranu AMOLED ? Widziałem w sklepie telefon który był bardzo wypalony. Na białym tle były widoczne inne poświaty z poprzednich ekranów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krzysq

Telefony na ekspozycjach czesto tak maja. Wina trybow sklepowych i powtarzalnych prezentacji. W warunkach domowych ciezko cos takiego doswiadczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaro9
    Napisano (edytowane)

Kupilem dzisiaj telefon. Jak narazie rewelacja. Jeśli chodzi o wypalenia to najbardziej boje się pasku u góry, tam gdzie jest siła sygnalu, godzina itp. ale czas pokaże jak to będzie wyglądało u mnie.

Edytowane przez jaro9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi