Skocz do zawartości
K9G

Pojedyncze pytania użytkownika Nexusa 6

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrzyk

Ogólnie mały wysyp nexus'ów 6 się zrobił na allegro. Jeszcze miesiąc temu aukcji było 5-6 ... niebardzo to rozumiem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, z jednej strony cena nieco spadła, więc być może kupcy uznali, że warto pościągać - sprzedadzą się. Z drugiej strony ludzie mogą sprzedawać, bo zaprezentowano nowe modele nexusów, nowe iPhone-y itd. - chcą zmienić na inne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten telefon i powiem polecam go z czystym sumieniem note 4 moze sie schować

Edytowane przez drwal333

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

@up

Tak serio to czym? Bo szczerze znajomy ma ja kupiłem N6 i powiem sam że nie widzę ani super lepszej płynności ani wydajności czy szczegółowości ekranu. No może fotki lepsze. Amoled'a i kolorów od Samsunga nie biorę pod uwagę bo osobiście dla mnie to minus nie plus.

Edytowane przez TorGal17
Nie cytujemy w całości poprzedzającego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż myślę, że skoro jesteśmy w tym dziale, a nie Samsunga oraz jeśli zakupiliśmy N6, a nie SGN4 to wszyscy uznaliśmy, że N6 jest DLA NAS lepszy. Porównywanie Samsunga z Motką nie ma sensu wg mnie. To są zupełnie różne kategorie. N6 można prędzej porównywać do SGS6 edge+, moto x, czy iPhonem+.

Proszę natomiast pamiętać o skupieniu się w tym temacie na nexusie, nie Samsungu ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

Kiedyś była opcja zamknięcia wszystkich aplikacje w tle jednym kliknięciem chyba usuń wszystko to się nazywało? Gdzie to teraz zniknęło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od lollipopa tego nie ma na stocku, mozesz jedynie recznie zamykac kazda "karte" lub pobrac sobie jakis program z widzetem co czysci ram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

@up

Ehh szkoda

Edytowane przez TorGal17
Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi