Skocz do zawartości
K9G

Pojedyncze pytania użytkownika Nexusa 6

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie musisz kilka razy zaglądać na kurs i samo zacznie pokazywać. Tak działa Google Now.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...a ja zasadzam się na N6.

Jednak mam pytanko - jak to jest z tymi 'szóstkami'?

Na allegro można spotkać wiele egzemplarzy, które świeżo po zakupie zostały wymienione na nowy egzemplarz i właśnie ten wymieniony ludzie sprzedają...

Pierwsze partie były jakies trefne i później je naprawili? Jeśli tak to po czym odróżnić różne partie od siebie?

Przy normalnym użytkowaniu - ile bateria trzyma?

Edytowane przez phx84lbn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam to cześć osób miała problem z odklejającą się tylną klapką i ktoś tu na forum pisał, że miał problem z charczącym bodajże głośnikiem. Można było też usłyszeć, że niby szybko wypala się ekran, ale ja nic takiego jak dotąd nie mam. Choć wiadomo to AMOLED ;) bateria trzyma zależnie od tego jak będziesz telefon używać, możesz rozładować do wieczora lub ładować co 2-3 dni, choć z doświadczenia 5-6h SOT jest jak najbardziej do uzyskania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem nawet zadowolony. Ekran po pół roku dalej niewypalony, klapka na miejscu.

Z głośnikiem jest różnie. Charczeć będzie zawsze (przy niskiej baterii i niskim poziome głośności) ale zdarza się że charczy prawie zawsze, Motka jakoś źle poprowadziła linie analogowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
llemak

Witam

Planuję zakup Nexusa 6. Porównywałem ceny wersji 32 GB oraz 64 GB i różnica jest ogromna. Wersja 32 np. na Redcoon kosztuje 1999 a wersja 64 z dostępna jest z tego co znalazłem na NEO24 oraz NEONET za 2799.

Czy z Waszego doświadczenia 32 GB jest wystarczające?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie tak, ale to zależy od tego co będziesz robił. Na trzymanie filmów 1080p w dobrej jakości nie ma co liczyć, ale tak 2000 utworów w mp3 320 da się upchać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
llemak

ok, dzięki

gdyby różnica była mniejsza pewnie bym się zdecydował na 64 GB ale 800 PLN to zdecydowanie za dużo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na marginesie ja kupiłem miesiąc temu nexusa 6 wersji ciemnej za 1899 w eurortv ale biały był 100 tańszy.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie byłem fanem jasnych telefonów ale N6 to zmienił. Ten ciemny to jak kupa wygląda, polecam biały, bo przód i tak jest jednolicie czarny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
llemak

zgadzam się, biały wygląda świetnie.

sprawdzałem na stronie euro rtv i w Warszawie białe są tylko z adnotacją że egzemplarz może być powystawowy. więc odpada

jest natomiast w poniższym sklepie za taką samą cenę:

http://www.nalepsze.pl/

czy ktoś słyszał o tym sklepie?

co sądzicie o zakupie tam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi