Skocz do zawartości
K9G

Pojedyncze pytania użytkownika Nexusa 6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem w Bydgoszczy i faktycznie na stronie była taka adnotacja, ale w sklepie mieli kilka sztuk nowych w kartonikach oryginalnie zapakowanych. Gdyby był z wystawy to też bym nie wziął.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

Czy ktoś ma problem z samo włączniem się bluetooth? Raz na jakiś czas odpala mi się w tle, zadna apka czy urządzenie tego nie wymusza chyba że robię to nieświadomie jakąś aplikacja lub ruchem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz yanosika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

@Lawstorant
A no mam

Edytowane przez Muszczu
Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio sporo osób skarżyło się na taką przypadłość i wreszcie doszli do tego co ją powodowało - yanosika. Z tego co wiem to nikt nie doszedł czemu on włącza bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kepa416

Przejrzałem wszystkie ustawienia jest zakłada o bluetooth odznaczyłem co tylko można zobaczę czy pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wszystkich,mam pytanko odnosnie Nexusa 6. Mianowicie chcial bym juz zmienic swojego wysluzonego N5 i mam problem,poniewaz wszyscy sprzedaja po wystawowe egzeplarze niby,juz mniejsza z tym.ale powiedzcie mi czym rozni sie N6 z oznaczeniami przy gniezdzie USB,a bez tych oznaczen...
wyglada to tak-

Spoiler

1e4ede3c652fec884315b742b2bbe0bb.jpgec670644b138622fb95ad2c14cd7501d.jpg917b51d082542efd8cf1a2d22554e084.jpg917b51d082542efd8cf1a2d22554e084.jpgf82def0a0475b642b4d168823f13d4cb.jpgec670644b138622fb95ad2c14cd7501d.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
yaatzek

Nie jestem pewny, ale obstawiam że te z oznaczeniami są na rynek europejski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mam problem z bliźniaczym telefonem Moto X Pro, otóż żona rozbiła lekko ekran i nie wyświetla nic, telefon się włącza i po kilku minutach restartuje. Jako że jest identyczny do Nexusa 6 mam podejrzenie że ekran będzie pasował do tego modelu, ale chcę to zweryfikować poprzez odkręcenie go... i tutaj jest problem, byłem w lokalnych serwisach ale nikt nie chciał się tego podjąć. 

Pytanie czy ktoś ma sprawdzony i dobry śrubokręt do odkręcenia śrubek i gdzie można taki kupić? Kupiłem na allegro najtańszy Torx T3 ale nie da się nim odkręcić, przeskoczył, T4 jest za duży. Po przeanalizowaniu budowy tych śrubek wychodzi na to że jest to Torx Plus i cieżko znaleźć taki mały tego typu śrubokręt

Proszę o pomoc i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
yaatzek

Szczerze mówiąc nie słyszałem wcześniej o tym modelu, ale skoro jest bliźniaczy to zerknij w necie na poradniki demontażu ekranu do n6 i zobacz jaki dokładnie klucz potrzebujesz (może na ifixit). Na allegro kupisz różne klucze w cenie kilku złotych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi