Skocz do zawartości
K9G

Pojedyncze pytania użytkownika Nexusa 6

Rekomendowane odpowiedzi

A możesz kokego powiedzieć jak to zrobić bo ja takiej opcji nie znalazłem ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://lmgtfy.com/?q=import+kontakt%C3%B3w+z+karty+sim+android

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem juz jak sie importuje, nie spodziewał em się że w takim miejscu to jest. Jeśli ktoś miałby taki sam problem to jak wcisnie ikonę telefonu to u góry po prawej są takie trzy kropki (android 5.1.1) i tam jest ukryta ta opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z androidowych nowości weszło mi już na dniach pionowe przewijanie listy w szufladzie aplikacji i powiem, że ok zmiana. Wygląda spójnie, działa płynnie i dostajemy możliwość wyszukania po nazwie. Cieszy mnie to, że nie przeszła ta wersja wczesna, której foty kiedyś się pojawiły z tymi paskudnymi wielgachnymi literami alfabetu i tylko po trzy ikony w rzędzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wyrzyk

Wiadome cos juz o nowym nexusie ?? Czy warto kupowac w tej chwili n6 za 1999 w euro agd?? Powiem szczeze ze mam obawy co do zakupu,przez odklejajaca sie obudowe i problemy z glosnikami:( jak znam swoje szczescie to trafie wadliwy model. Kierowca jak wrazenia z n6??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyrzyk miałem dylemat nad wyborem telefonu miałem kupować już 1+2 albo 1+1 ale zmieniłem zdanie przekonała na jakiegoś  Nexusa tylko pierw był 6 a potem te nowe o których Ty mówisz ale skonsultowałem sięz paroma osobami i powiedziały mi że nie wiadomo czy te nowe Nexusy będą wgl w Polsce a jak będą to nie wiadomo kiedy więc postanowiłem wybrać Nexusa 6 a szczególnie przekonała mnie mnie wielkość wyświetlacza, przeglądanie stron internetowych jest mega przyjemne  dodatkowym atutem jest czysty android, pewne aktualizacja i bezproblemowa dwu letnia gwarancja w RTV. Pierwsze spojrzenie na telefon w sklepie to w myślach " o ku... jaki za******y" Nexusa mam w kolorze białym. Po paru dniach użytkowania nie żałuje wydanych pieniędzy po prędkość działania jest meeega szybka przesiadłem się z LG L9II gdzie wszystko muliło strasznie, jeszcze nie zdarzyło mi się go w jaki kol wiek sposób przyciąć chociaż na sekundę, płynność w grach też jest super ja osobiście gram: Fifa 16,UFC, CarX Drift. Pierwszy test w AnTutu po wyjęciu z pudelka pokazał 35 tys a dzisiejszy test po prawie tygodniu użytkowania już 53 tys. Dziś wychodzi też nowy Android 6.0 więc pewnie niedługo będzie aktualizacja a po samym włączeniu telefonu na samo przywitanie miałem 5 aktualizacji systemu  co bardzo ucieszyło moje oko.  Jedynie co aktualnie mi nie pasuje w telefonie to bateria bo jak wróciłem wczoraj ze szkoły to miałem 20% ale myślę że potrzebuje czasu aby się ułożyć bo z dnia na dzień trzyma coraz dłużej :) 

A dodatkowo zakupilem do mojego Nexusa etui: PIGEN SGP NEO HYBRID jak dla mnie wygląda świetnie i telefon trzyma się jeszcze lepiej niż wczesniej, opinie były że telefon powiększa ale ją tego nie odczulem. A dodatkowo jeszcze do ochrony ekranu zamowilem 3mk flexiglass ale o tej foli opinię jeszcze nie mogę wystawić bo dopiero została wysłana ale jak przyjdzie to będzie wystawiona opinia w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mykowhai

@@Wyrzyk Nowe Nexusy mają premierę dopiero dzisiaj, będzie więcej wiadomo po 18:00. Wiadoma jest specyfikacja, chociaż nie jest 100% pewna i wygląd. W kwestii działania i ogólnych wrażeń trzeba będzie poczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boniu

Używam od grudnia 2014. Nic się nie odkleja i głośniki grają głośno oraz dość czysto (zależy od materiały który się odtwarza).

Nexus 6 jeszcze przez około rok będzie na miał wszystkie aktualizacje (według tego co zapowiadali) a później już nie koniecznie.

W tym roku już odpada pierwszy Nexus 7 (2012) i nie dostaje oficjalnie Androida 6.0.

Edytowane przez boniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wyrzyk

Witam ... mialem jechac po n6 w przyszlym tygodniu...ale nowy n6p ma byc dostepny bardzo szybko w Pl co mnie strasznie zdziwilo ze nasz kraj dostanie go jako jeden w pierwszych a zarazem ucieszylo.Jesli tylko w testach nie bedzie sie grzal zabardzo bo widzialem ze jest tam ten nieszczesny procesor piecyk 810 chyba poczrkam na tego nowego n6p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A możesz to potwierdzić? Bo ten od LG ma być w Pl szybko, w Playu a potem u innych, w cenie 1999zł. O n6p właśnie prawie nic nie wiadomo o dostępności u nas. Ale na pewno będzie drożej niż słabszy n5x.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi