Skocz do zawartości
K9G

Pojedyncze pytania użytkownika Nexusa 6

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrzyk

Faktycznie zle doczytalem mowa byla o n5x. Ale mysle ze huawei tak jak lg nie zostawi nas na sam koniec. Wszystkie jego nowosci wychodzily w Pl dosyc szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie by było :) niestety, straszne info się dziś na pclabie pojawiło: (n6p) "Wariant 32 GB na terenie Stanów Zjednoczonych kosztuje 500 dolarów, 64 GB 550 dolarów a 128 GB 650 dolarów, podczas gdy modele europejskie zostały wycenione na odpowiednio 650, 700 i 800 euro."
    I nadal ani słowa o Pl :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś rano o 7 odlaczylem telefon od ładowarki i o godzinie 18.30 mam 5% praktycznie nie grałem na telefonie jedynie może z 10min dane używane jakieś 30minut i tam jakieś SMS w między czasie oraz krótką rozmowa i czas włączonego ekranu wynosi 4h to trochę nie za słaby wynik jak na ten telefon ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boniu

Coś zjada Ci baterię i znając życie jakaś aplikacja pokroju facebooka. Telefon nie jest delikatnie ciepły? Spróbuj go zrestartować albo przywrócić do ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to trochę nie za słaby wynik jak na ten telefon ??

tak jak napisał @@boniu jakiś program lub bug w systemie zaczął drenować baterię. Czasami pomaga wył. i włącz. telefonu, reinstalacja aplikacji, która to powoduje lub przywrócenie ustawień fabrycznych. Dla przykładu wrzucam swoje screeny, z przebiegiem jaki ostatnio robię:

post-83063-0-45079000-1443866571_thumb.png

post-83063-0-98594100-1443866592_thumb.png

Edytowane przez TorGal17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K9G

@@Kierowca 1996

Na początek zrób wipe dalvik i cache

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

BBS i WLD prawdę na ten temat powie, bez gdybania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś rano o 7 odlaczylem telefon od ładowarki i o godzinie 18.30 mam 5% praktycznie nie grałem na telefonie jedynie może z 10min dane używane jakieś 30minut i tam jakieś SMS w między czasie oraz krótką rozmowa i czas włączonego ekranu wynosi 4h to trochę nie za słaby wynik jak na ten telefon ??

pokaż statystyki zużycia baterii z ustawień. ostatnio bawiłem się z Google Now i uruchomiłem wszystko co się da żeby przetestować jego funkcjonalność, efekt był taki że baterię zjadało mi w jeden dzień bez mocnego używania telefonu. w statystykach górowały usługi Google, po zablokowaniu wszystkiego z powrotem telefon trzyma dwa dni. mocno wysysa baterię Facebook, ja używam go w przeglądarce - większa funkcjonalność i brak procesów w tle. z innych aplikacji które zjadają baterię można wymienić Snapchata, Instagram czy messengera, osobiście tego nie używam. dwa dni normalnego użytkowania to standard przy synchronizacji trzech kont mailowych, godzinie muzyki, godzinie przeglądarki i okazjonalnym odpaleniu gry + oczywiście trochę rozmów i smsów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi