Skocz do zawartości
szokol

Jak zainstalować niestandardowe zegarki do QuickCircle?

Rekomendowane odpowiedzi

szokol

Error cały czas się świecił aż do naciśnięcia guzika Volume+ Potem wyświetlacz zgasł. Komputer go nie widział. Pani w Orange gdzie go oddawałem powiedziała że pewnie go zalałem i nie chce się przyznać. Tydzień wcześniej oddawałem u niej LG G3S - jakież było jej zdziwienie gdzy pokazałem jej jeszcze LG G3. Dla uprzedzenia - serwis w Mławie. Nie moge na nich narzekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tewje

Zainstalowałem Recovery. moge wejść w opcje Install. Nie instalowałem Romu z linka bo chce mieć Lollypopa. Zainstalowałem same zegarki w formie Zip (8sztuk) Po odpaleniu telefonu błąd aplikacji i wyświetla ten napis co 5 sekund. Próbowałem z innymi zegarkami i jak na razie działa tylko pojedyńczy G- shock. Na razie wystarczy, ale nie wiem w czym błąd? Jakie zegarki wam działają i czy chodzą zegarki 8 sztuk w pakiecie? Dodam że G-shock instaluje się zamiast drugiego zegarka w oryginale - czaran tarczka. Inne walą błąd aplikacji.

Pomocy

Dzięx

Cytuję pierwsze słowa z wątku o zegarkach na XDA:

"This is a porting of Quick Circle Watchface to Android 5.0.

In this way we can use this fantastic watches with Lollipop without Xposed Module
    First of all we need to run a Rom based on stock Lollipop (e.g. ChupaChups, ihaa, Cloudy etc.) then with root and twrp."
    Jak widzisz jest tu mowa o ROM-ie opartym na stockowym Lollipopie LG. Gdyby to działało na stocku chłopaki napewno by o tym napisali. Jeżeli nie chcesz instalować innego ROM-u pozostaje ci Xposed ale ja ci tu nie pomogę, bo nie używam i póki co nie mam potrzeby. Natomiast mam od 2-3 tygodni CloudyG3 2.2 i sobię chwalę.
    BTW, masz jaja żeby nie wczytując się w instrukcję instalować coś na fonie. Sorry za szczerość ale prosisz się o następny serwis. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi