Skocz do zawartości
daniel94pl

Temat czysto informacyjny o twitchu i nowej aktualizacji Luny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna jest możliwość oglądania streamów przy pomocy twitcha na naszej Lunie, bez pomocy innych programów.
    Być może jest to spowodowane aktualizacją Luny, ale szczerze w to wątpię.

Co do samej aktualizacji Luny to pomimo problemów, które @@romaro1 i @Braddock pomogli mi rozwiązać, pozytywnie mnie zaskoczyła, w końcu coś robią :)

W antutu miałem 28173 punktów, a więc o tysiąc więcej. Może jest to spowodowane czystym systemem.

Na + również usunięcie lagów:

po zjechaniu paskiem w dół, wybraniu czyszczenia i chęci szybkiego ponownego wjechania paska na górę pojawiały się lagi w animacji, a teraz tego nie ma. Aparat robi ciut lepsze zdjęcia. 

W moim odczuciu telefon przyspieszył ogólną swą pracę o ~10%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Zawsze na czystym systemie jest wynik  wyższy, jednak tutaj mamy do czynienia faktycznie z poprawą. Mnie na czystym Amigo udało się uzyskać 27100, Było to z 3 miesiące temu. Teraz więc albo wynik jest lepszy dzięki aktualizacji, albo Antutu znów  w nowej wersji podnosi wyniki,  co dzieje się  z każdą nową wersją tego programu. Mam nadzieję  jednak, że to zasługa aktualizacji.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzicie wy macie o 1 tyś. więcej punktów w Antutu, a znowu odwrotnie o tysiąc mniej :) Wcześniej miałem około 27500, a teraz kreci mi do 26500.

Edytowane przez Braddock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Braddock może to wina rootu lub odchudzania amigo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem :) Jakoś się tym nie przejmuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Nie przejmuj się, Tak już jest z Antutu. Raz Ci pokaże lepiej raz gorzej.  Zależy czy robiłeś zaraz po reboocie, czy ubiłeś apki przed testami. Co zainstalowałeś, czy karta czysta, czy na full zajęta. Program kompletnie niestabilny.

A tak swoją drogą, to  że macie aktualizację i nie musicie swoich Lun do serwisu oddawać należą się podziękowania dla:

@przemvelbenny,

Pamiętam jak się napracował żeby uzyskać to z czego dzisiaj możecie korzystać i pewnie ja też kiedyś skorzystam. Kto by wtedy pomyślał, że tylu ludziom to pomoże. Sam mam masę maili z prośbą o pomoc, w tym i    od osób na tym forumj nie piszących o swoich problemach.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi