Skocz do zawartości
greenglow

rozwiązany Sprawdzanie pisowni -"brak aplikacji z zainstalowanym modułem..."

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 

Mam problem ze sprawdzaniem pisowni na urządzeniu Sony Xperia Z3 Compact D5803. Chciał bym by w aplikacjach takich jak FB, Hangout, aplikacja sms itp. itd. błędnie wpisane słowa były podkreślane czerwoną kreską. To mój pierwszy telefon z androidem i nie wiem czy można coś takiego ustawić, na forum i w internetach nic nie znalazłem. 

Korzystałem z klawiatury Xperi wgranej do telefonu jak i SwiftKey Keyboard.

Przy grzebaniu w telefonie zauważyłem, że w Ustawienia> Język i wprowadzenia> Sprawdzanie pisowni , nie mogę wejść w opcję i widnieje napis "brak aplikacji z zainstalowanym modułem sprawdzania pisowni". 

Niestety nie mam pojęcia jak zainstalować taki moduł sprawdzający pisownię. 

Posiadam androida 4.4.4, telefon kiedyś był w sieci Orange jednak sprzedawca zmienił coś w sofcie i brendu na oprogramowaniu nie ma. 

Z góry dziękuję bardzo za pomoc 

Pozdrawiam 

greenglow

Edytowane przez patrikos23
    Dodałem prefiks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy osoba posiadająca Z3 Compact mogła by napisać czy przynajmniej w ustawieniach ma napisane to samo co ja? Tzn. "brak aplikacji z zainstalowanym modułem sprawdzania pisowni", czy jednak u was jest napisane coś innego? 

Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest dokładnie tak samo jak u Ciebie. Pisze o braku aplikacji z zainstalowanym modułem.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi, mi nadal nie udało się rozwiązać problemu braku podkreślenia błędów w w/w programach. 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,odgrzewam ale mam rozwiązanie,zainstalujcie klawiaturę google,używajcie obecnej jak się włączy kreator klawiatury google nic nie wybierajcie zamknijcie go,otwórzcie ustawienia klawiatury xperia,moduł będzie widoczny włączcie go,następnie włączcie apkę do sms kliknijcie w pole tekstu aż pojawi się klawiatura xperia poczekajcie chwilę pojawi się komunikat o aktualizacji metadanych,tadam słowa wpisane błędnie podkreślają się na czerwono

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi