Skocz do zawartości
grobla95

Dziwna usterka w LG G Flex. Telefon powystawowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
    Kupiłem Lg G Flexa przez allegro, miał byc w 100% sprawny, niestety tak nie jest.

Mankament - na telefonie od góry wyświetlacza (jakies 2cm) widnieją cały czas takie jakby efekt ghostingu, zielone napisy. Są one cały czas, na ciemnym tle mniej widoczne, na jasnym bardzo. Czy to jest normalne ?
    Jedyne słowo które jest na tyle wyraźne ,że udało mi sie je przeczytac, to "Curved". Jest to lekko uciążliwe. Na zdjęciu trudno to ująć słabym aparatem.

Edytowane przez Daniel.
    Doprecyzowanie nazwy tematu. Jeden temat jedno pytanie pytanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli kupiłeś używanego no to takie rzeczy się zdarzają ze sprzedawca nas nie poinformuje o wadach. Na twoim miejscu zwróciłbym towar. Jeżeli jest to sprzęt używany to zwrot jako towar niezgodny z umową. Jeżeli kupiłeś nowy to masz 14 dni na zwrot :)

Wysłane z mojego LG-D955 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Z tego co piszesz mogłeś kupić egzemplarz wystawowy (w retail mode jest chyba to "curved" odpalone stale). Jeśli kupiłeś jako nowy oddaj, jeśli jako używany, ale w 100% sprawny to też oddaj, bo ekran jest prawdopodobnie wypalony. Ja mojego sprzedaję po 10 miesiącach używania i ekran jest igła, także musiał ten napis być odpalony dłuższy czas bez zmiany obrazu wyświetlanego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem moj rok temu nowy i nieużywany, ostatnio zauważyłem, że ekran się jednak wypala. Po zmianie dolnej belki z czarnej na przezroczystą, widać zdecydowaną różnicę w jasności/ kontraście z resztą ekranu. Dodatkowo po kilkudziesięciu godzinach gry, zostały mi na ekranie cienie linii z tej gry. Także niestety, ale trwałość poleda jest słaba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Trzeba wziac pod uwage, ze to byl jakby model testowy z zakrzywionym poled. Moj po roku nie byl wypalony, ale efekt ghostingu mialem z tymze nie bylo to uciazliwe. We Flex 2 ekran jest bajka w porownaniu do 1

Wysłane z mojego SM-G925F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi