Skocz do zawartości
wiliextreme21

Brak możliwości zaktualizowania LG G3 do nowszej wersji androida, i dziwne zachowania telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od Pewnego czasu mam problem z moim lg g3, jest to wersja 16gb, nie brandowana, zakupiona w sklepie w Polsce.

Ale w czym rzecz. Aktualnie mam androida 5.0, ale telefon pokazuje że mogę zaktualizować do nowszej wersji. Jak nacisnę na ten przycisk od aktualizacji to nic się nie dzieje. 2 sprawa jest taka że telefon co jakiś czas wywala komunikat że aplikacja ustawienia została zatrzymana, co już mnie trochę irytuje. 3 sprawa jest taka że aplikacja facebook nie ładuje mi aktualności i z poziomu przeglądarki chrome nie mogę przejść do żadnej witryny internetowej. 4 sprawa to że telefon okropnie laguje, po prostu aż bardzo ciężko się z niego korzysta, zmusiło mnie to aż do zainstalowania launchera.

Da się coś z tym zrobić? Za wszelką pomoc dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chcę o to już pytać, ale czy robiłeś hard reset? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie robiłem jeszcze, nie było takiej potrzeby ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up to w takim razie powinieneś :) po każdej aktualizacji systemu powinno się przywrócić telefon do ustawień fabrycznych tym bardziej po przejściu z kitkata na lolipopa i zamianą na ART. Moim zdaniem to rozwiąże Twoje wszystkie problemy :D pamiętaj też że najnowsza wersja oprogramowania dla naszej G3 to v20H

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam V20e-EUR-XX A to u ciebie zmienił się wygląd przycisków systemowych? Zaraz zrobię hard reseta i zobaczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na v20h jest sporo zmian i przyciski na dole się zmieniły. Najpierw zrób reset a potem od razu update do wyższej wersji i najlepiej do tego jeszcze jeden reset do ustawień fabrycznych ;) po tym powinno śmigac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwól że sie przyłacze do tematu u mnie tak samo po aktualizacji strasznie zamula :) Jak sie robi hard reset ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia ogólne- resetowanie - przywróć do ustawień fabrycznych. Zostanie usunięte wszystko z telefonu także w razie czego kartę sd czy tam kontakty zrzuc sobie na kompa ;) przy zamulaniu po aktualizacji reset na prawdę pomaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki zaraz zobacze bo jak narazie to masakra  mój stary note 2 śmigał jak rakieta a ta G3 strasznie zamula :)

Edit : Dzieki wielkie teraz telefoń smiga jak rakieta i do tego bateria mi trzyma o wiele dłużej :)

Edytowane przez Paweł Banach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po hr nadal nie mogę zaktualizować systemu operacyjnego :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi