Skocz do zawartości
thorgalito

[ROM][09.01.2012] Exynos Extreme 9.1 ★ KL1 ★...JKay, Siyah, Voodoo, ThunderBolt!

Rekomendowane odpowiedzi

Simeon

W markecie jest do pobrania program Battery calibration on rowniez czysci statystyki baterii.

Ładujesz baterie do pełna na 100% na właczonym i czekasz az zejdzie ci do 0mA wtedy uzywasz tego programu rozładowujesz prawie do konca i na nowo ładujesz do uzyskania 0mA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Battery calibration z marketu używam nie jest mi to obce, już dwa razy tak robiłem, mam doświadczenia z SGS-a I jak wycisnąć z baterii 7poty ;p ale tutaj na razie to nie skutkuje. Ładowałem od 0 do 100 kasowałem battery statsy, ręcznie i w recovery. Wszystko zdaje się być ok bo ładuje normalnie na 100% odłączam i jest 100% ale po kilku minutach zaczyna bateria spadać do poziomu 82-86% i już później schodzi wolno. W tej chwili mam 77% i 11h w użyciu. To dopiero 3 pełne ładowanie, więc daje jeszcze czas baterii na uformowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    W markecie jest do pobrania program Battery calibration on rowniez czysci statystyki baterii.

Ładujesz baterie do pełna na 100% na właczonym i czekasz az zejdzie ci do 0mA wtedy uzywasz tego programu rozładowujesz prawie do konca i na nowo ładujesz do uzyskania 0mA.

Nigdy mi nie zeszło do 0mA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Simeon

Na stockowym XXKG2 udało mi sie osiagnac 0mA, ale wczoraj próbowałem z LeoMar75 i zeszło tylko do 4mA.

Wczesniej miałem HD2 i tam do 0mA schodziło bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy instalując ten rom wystarczy ze zainstaluje ten główny a potem najnowszy update, czy muszę instalować każdy update od najstarszego do najnowszego? Pytam bo zainstalowałem najnowszy update ale rom jest na KG1.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sleev

Zainstaluj bazę 3 a na to update 3.4. Jeśli chcesz crt off to jeszcze crt ogg dla 3.4 no i ewentualnie aplikacje samsunga.

Pozdr

PS - ma być KG2 i basta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy najnowszy update zawiera w sobie wszystkie poprzednie, wiec nie ma co się trudzić tylko wgrywać bazę 3 i na to update 3.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jakim cudem gdy na stockowy rom z pasmem podstawowym KG1, zainstalowalem Baze3 i najnowszy update 3.4 ma nadal KG1, gdzie niby od wersi 3.0 jest już KG2

Dobra mój błąd jakimś cudem zainstalowałem Baze2 a na nią update3.4.

Można skasować posty z moimi pytaniami.

Edytowane przez Maciej_27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak u Was z sygnałem sieci gsm? U mnie jakieś maniany odstawiane 13h telefon pracuje od momentu odłączenia od ładowarki czuwanie sieci 14%, czas bez sygnału 80% pasek sieci mam na żółto, a jego końcówkę na zielono. Cały powinien być na zielono według mnie tak jak to było na SGS1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie sygnał gsm jest praktycznie cały czas na full, co nie wspomnę o już o bardzo słabym sygnale wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi