Skocz do zawartości
thorgalito

[ROM][09.01.2012] Exynos Extreme 9.1 ★ KL1 ★...JKay, Siyah, Voodoo, ThunderBolt!

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszym pełnym ładowaniu na tym ROM'ie telefon zdechł po 3dniach i 12godzinach. Było jeszcze 4% baterii ale już zdecydowałem się podłączyć do zasilania. Większych problemów nie stwierdziłem, nie chcę się powtarzać i nie lubię ale exynos jest naprawdę świetny. Płynny, szybki bez zwiech wszystko odbywa się z miejsca klik i jest :). Na razie zostaje dłużej na tej wersji i nie zamierzam zmieniać na nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozart

wszystko zalezy od uzytkowania :) ja go zabijam w ciagu doby :) ale non stop parlingo i albo pakietowa transmisja danych albo wifi + non stop podlaczone sluchawki BT-stereo i ponad godzine dziennie nawigacji polaczone ze sluchaniem mp3 oczywiscie przez BT, o necie i roznych forach juz nie wspomne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2!

U mnie to chyba standard. Odlaczylem tel po pelnym naladowaniu o godz 9 rano i o 20 mialem 11% baterii. Caly dzien wlaczone 3G, gg, troche neta, mail w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chyrza

Wersja 3.6 oparta na KG3 dostępna na XDA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja 3.6 wiąże się z nowym flashem bazy 3.5? Czy wystarczy wgrać sam update przez recovery? Na xda różnie o tym piszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozart

wgralem sam update i nie mam gornej belki :( cos chyba o takim problemie autor wspomnial ale reboot nie pomaga :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie tak chyba zrobię, żeby mieć pewność, że się nic nie wysypie. Skoro to KG3 to trzeba na nowo sflashować.

Dzisiaj mi się już nie chce bo siedzę w pracy do 17 ale jutro już biorę się za nową wersje Exynosa :)

Niech ktoś się podzieli rewelacjami jak działa ta wersja 3.6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgrałem 3.5, zrobiłem update a i tak chwile po uruchomieniu znika górny pasek, próbowałem 3 razy wciąż ten sam objaw, przy próbie samego update z 3.4 na 3.6 zapętla się przy akceptacji pinu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2!

Czyli wychodzi na to ze jest problem z paskiem nawet na bazie 3.5 + update. Na razie sie wstrzymam z wgrywaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi