Skocz do zawartości
Shelka

Motorola Moto E 4G LTE (2nd Gen. 2015)

Rekomendowane odpowiedzi

GPS łapie sygnał po kilku sekundach.Bateria dla mnie wystarczająca,około 5 godzin pracy wyświetlacza to dobry wynik(jasność auto ustawiona na około 70%).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m0d

Ostatecznie skusiłem się na tę Motorolę ;)

IMHO fajny minimalistyczny telefon za w miarę sensowną cenę, choć kusił też coraz tańszy LG Spirit, ale odstraszyły mnie od niego skrajnie różne opinie nt jego (nie)działania, zwłaszcza GPS i baterii.

A propos czasu pracy na baterii, to na razie dostałem tylko tyle ile obiecuje Motorola na pudełku - 1 pełny dzień pracy przy intensywniejszym korzystaniu z dobrodziejstw lte, Wi-Fi czy nawigacji. Zobaczymy czy po przejściu zainteresowania nową zabawką ten czas się wydłuży ;)

Czysty android w sumie też robi co potrzeba, także na razie obejdzie się chyba bez zabawy z alternatywnymi launcherami.

Do kompletu doszły plecki Grip Shell, ale tu mam trochę mieszane uczucia. Na pewno jest to dodatkowa ochrona, ale "grip" to jest lepszy tylko po bokach z racji gumy, a plecy śliskie... Jakoś milej trzyma się "gołą" słuchawkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wam też standardowa aplikacja SMS nie wysyła emotoikonek? Próbowałem nawet sam do siebie wysłać jakąkolwiek i nic, nie wysyła ani nie odbiera, puste smsy wychodzą, system nie modyfikowany , lolipopek 5.0.2.    

[Dodano: 24.08.2015 - 19:09]

Wam też standardowa aplikacja SMS nie wysyła emotoikonek? Próbowałem nawet sam do siebie wysłać jakąkolwiek i nic, nie wysyła ani nie odbiera, puste smsy wychodzą, system nie modyfikowany , lolipopek 5.0.2.    

Tak sam na swoje pytanie    :clap: Wystarczy zmienić w ustawieniach kodowanie SMS z "GMS 7-bit" na "Automatyczne". Mogę se piwko :oczy:  he. Bądź co bądź dla kogoś kto nie wpadnie na taki pomysł jak ja :facepalm3:  by pogrzebać w ustawieniach.

Edytowane przez cortez81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatecznie skusiłem się na tę Motorolę ;)

IMHO fajny minimalistyczny telefon za w miarę sensowną cenę, choć kusił też coraz tańszy LG Spirit, ale odstraszyły mnie od niego skrajnie różne opinie nt jego (nie)działania, zwłaszcza GPS i baterii.

A propos czasu pracy na baterii, to na razie dostałem tylko tyle ile obiecuje Motorola na pudełku - 1 pełny dzień pracy przy intensywniejszym korzystaniu z dobrodziejstw lte, Wi-Fi czy nawigacji. Zobaczymy czy po przejściu zainteresowania nową zabawką ten czas się wydłuży ;)

Czysty android w sumie też robi co potrzeba, także na razie obejdzie się chyba bez zabawy z alternatywnymi launcherami.

Do kompletu doszły plecki Grip Shell, ale tu mam trochę mieszane uczucia. Na pewno jest to dodatkowa ochrona, ale "grip" to jest lepszy tylko po bokach z racji gumy, a plecy śliskie... Jakoś milej trzyma się "gołą" słuchawkę.

Jakiego kolorku masz ten grip shell?

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m0d

Plecki transparentne bezbarwne i ciemnoszara obwódka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o pomoc

Mam Motorolę E 2 generacji z lollipop 5.0.2

W jaki sposób wyłączyć informację o przychodzącym sms, na ekranie głównym? Pokazuje się tam od kogo i treść sms.

Zależy mi na prywatności i nie wiem jak z tym sobie poradzić?

Jeśli wyłączę powiadomienie aplikacji to z kolei nic nie słychać ze przyszedł sms... 

Krótko mówiąc, co zrobić abym słyszał sygnał przyjścia sms, ale bez żadnych widocznych znaków treści na pulpicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Próbowałeś:

Ustawienia - dźwięk i powiadomienia - gdy zablokowane - nie pokazuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

oczywiście - wtedy nie pokazuje, 

ale mi chodzi o to, gdy ekran nie jest zablokowany....? np. przeglądam sobie telefon a tu przy wszystkich jeb! sygnał i dodatkowo od góry wyskakuje kto przysłał sms i jeszcze dodatkowo treść - porażka!

W sumie mam juz 4 pytania

1. powyższy problem z sms-ami, czyli jak ustawić aby był tylko dzwięk bez powiadomienia wizualnego w trybie odblokowanego telefonu? 

2. jak zmienić ustawienia głośności oddzielnie dla przychodzącego połączenia i oddzielnie dla sms?

3. jak zablokować wejście np. tylko do smsów i kontaktów w trybie odblokowanego telefonu?

4. czy jest możliwość zmiany białych kart podczas przegladania telefonu (ustawienia i inne) - jak zmienić kolor tła na ciemne, przeciez to energołonne i niewygodne w nocy...

z góry dziękuję, będę bardzo wdzięczny

Edytowane przez xdziUnia92
    Nie cytujemy w całości poprzedzającego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum
    Motorola - TelefonyNowości Motorola
    do
    Motorola - TelefonyPozostałe Motorola

Automatyczna wiadomość

do

Automatyczna wiadomość

do

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    truda

Zapytam tu żeby nie mnożyć wątków.

Mam tą motorolę i ogólnie jest ok ale mam problem z jedną rzeczą - prawy "przycisk" (kwadracik ;) ) pokazuje ostatnio używane aplikacje ale pokazuje je tak na bezczelnego, z podglądem - widać np. kawałek treści sms, zdjęć z galerii itp. Czy znacie jakiś sposób żeby to wyłączyć? Mam poblokowane hasłem sms, galerię i podobne rzeczy a jak ktoś chwyci telefon to i tak może zobaczyć za dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi