Skocz do zawartości
aros1975

Przeniesienie root'a z ROM'u 4.x na ROM 5.0 (np. stock) za pomocą FlashFire (KNOX 0x0)

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, nie mogę dojść kompletnie co i jak... otóż, po aktualizacji kiedyś przez OTA z 5 na 6 wgrałem cofnąłem się przez ODINa  do 4.4.2. później root, (niestety dopiero później doszedłem że można nie nabić flagi jak w temacie, ale i tak fon po gwarancji) chciałbym wgrać lizaka, ale wyskakuje komunikat, że "System operacyjny na urządzeniu został zmodyfikowany w nieautoryzowany sposób. Spróbuj pobrać aktualizacje oprogramowania przy użyciu programu Samsung Kies na komputerze lub przejdź do centrum obsługi klienta"

gdzieś wyczytałem, że w opcjach programisty wybrać ART lub Dalvik, wybrałem ART i po ponownym uruchomieniu zaczął instalować ponad 300 aplikacji, uruchomił sie przeszedłem na Dalvik pobrał kilkadziesiąt aktualizacji.... o co chodzi? 

chciałbym przejść do lizaka nie robiąć wipa bo nie chce mi się od nowa wszystkiego ustawiać, tracić sms itp. Mam zainstalowanego FlashFire... czy musze zrobic tak jak w 1 punkcie tego tematu o którym pisał aros1975 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
frrancuz

nie da się.

zmiana romu na niższy = wipe.

można w ramach tej samej "odmiany" [kk,ll,mm] zmieniać romy bez wipe, ale przejście pomiędzy mm->ll konieczne jest wipe systemu, inaczej nie odpali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi