Skocz do zawartości
kamilns

Wiadomości SMS się zacinają oraz wolno działa oryginalna aplikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam oficjalnego androida 4.4.2 na telefonie samsung. Mam problem ze standardową aplikacją wiadomości otórz mam osobe z którą dużo pisze i w tej chwili mam z nią przepisane około 10-15tys sms dla jednego numeru. Bardzo mi zależy zeby te wszystkie sms zostały na telefonie nie chce ich kasować. Wszystko działało normalnie ale im wiecej sms miałem z tą osobą tym aplikacja wolniej działa teraz jak mam otwarte okienko tej osoby bo pisze z nia sms to jak wysyłam to sie na chwile zacina telefona tak samo jak mi przyjdzie to najpierw sie sygnał a dopiero po 10-15 sekundach pojawia sie sms i trzeba jeszcze chwile potem poczekać bo klawiatura nie reaguje jak się pisze no i wolno sie pojawia jak jest schowana. Czy ktoś ma jakieś sensowne rozwiązanie tego problemu? Jeżeli mam używać zewnętrznej aplikacji to bym chciał zeby zapisywała sms tej w tej standardowej. Jak pisze z innymi to wszystko jest ok bo nie mam tyle sms przepisanych. Może ktoś wie jak utworzyć nowy watek w wiadomościach dla tej samej osoby nie kasując starego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób sobie kopię jakimś programem i usuń to. Za dużo wiadomości - nie dziwie się ,że wolno chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest jakos program zebym mogł sobie przeglądać te sms na komputerze podobnie jak na telefonie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pousuwaj SMSy od "niej" - i tak nie będziesz tego czytał :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi