Skocz do zawartości
fresz33

Abonament i najnowsza taryfa.

Rekomendowane odpowiedzi

fresz33

Czy najnowsza taryfa Premium za 49.90zl na 24m (rozmowy i smsy do wszystkich free i 2GB) to jak na razie najlepsza oferta wśród operatorów sieci komórkowych? w chwili obecnej mam telefon na kartę w Plusie i chciał bym właśnie przejść na coś ciekawszego z przeniesieniem nr tel.

Naskrobane na SGS4 ☆ tapatalk☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, to czy oferta jest najlepsza musisz sam zadecydować, zrobić porównania, policzyć co ci się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fresz33

Chodzi mi o to żeby było najtaniej. W ostatnich ofertach pojawiła się opcja z wszystkim za free wiec w tym aspekcie bede szukać rozwiązania. Pakiet internetowy 2GB przy tych 100MB które mam teraz to tez duży skok. Pytanie do tych co już mają abonament w t-mobile 49.99zl są jakieś ukryte opłaty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ragalg1

Tak jak pisze Harry_666 musisz policzyć czy wykorzystasz to w pełni za płacisz. Porównaj oferty, policz ile dzwonisz, piszesz ile z netu korzystasz. Sprawdz oferty. Jeśli teraz korzystasz ze 100 MB i Ci wystarcza (no chyba że strasznie się ograniczasz) to bez sensu. Jeśli dużo, bardzo dużo dzwonisz i piszesz a przy okazji wykorzystasz te 2 GB albo chociaż 1 to warto. Ale to już zależy of potrzeby.

Wysłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fresz33 co do dodatkowych opłat to jedynie z pierwszą fakturą przyjdzie opłata aktywacyjna,no i ta cena abonamentu jest taka dla e-faktury,jeżeli chcesz papierową to +5zł/miesiąc a tak to nie ma nic dodatkowego do zapłacenia.Chyba,że weźmiesz sobie jakąś usługę np. sieć rodzinną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fresz33

Pisze sms'ów dosyć dużo, ze względu na wykonywaną pracę dzwonie do klientów sporo no i jak na razie korzystałem ze skrzynki mailowej bo na więcej te 100MB nie mogłem wykorzystać heh czyli dochodzi jedynie opłata 19,90 za przyłącze do sieci a fakturę mogę mieć elektroniczną. No nic wybór padł na 90% na t-mobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym na Twoim miejscu wybrał njuMobile.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fresz33

Jakieś argumenty, dlaczego lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

W nju nie masz lojalki, możesz zawsze zrezygnować z umowy z miesięcznym okresem wymowienia

Wysłane z mojego HTCSensation przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fresz33

Njumobile 29zl rozmowy (~155min) smsy 9zl (100 sms) internet 19zl (1GB) =57zl powyżej jest wszystko za free. Ja minuty i smsy w dwa tygodnie wypstrykam a z internetem może być różnie ale jak by był to pewnie też na głupoty bym wykorzystał więc to minimum robił bym ze spokojem.

Patrząc na t-mobile mam 7zl taniej i 1GB więcej. Jeżeli chodzi o umowę to mysle że nie będzie potrzeby jej szybszego rozwiazywania. Ojciec ma u nich mix i nie narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi