Skocz do zawartości
fresz33

Abonament i najnowsza taryfa.

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak już trochę wiemy możemy pomyśleć, to tak, w T-M masz fakturę, w NJU, nie, czyli jako numer firmowy NJU odpada bo sobie nic nie odliczysz. (tak przynajmniej gdzieś przeczytałem, ile w tym prawdy, nie wiem bo nie mam) Co do rozmów i SMS jeśli taka jest twoja praca to oferta może być dobra, minuty bez ograniczenia, SMS również, pakiet danych, hmm, w Heyah na początku 100 MB wystarczyło, były później pakiety 600 MB i 1,2 GB, czasami również zbrakło, ale przeważnie wystarczyło. Te 2 GB co będzie w abonamencie, w zupełności wystarcza nawet na pełne synchro i instalowanie apek (może nie gier typu GTA3 czy Max Payne które po parę ładnych mega ważą) przez sieć 3g/h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geralt
    rozmowy i smsy do wszystkich free i 2GB

Free masz 500mb internetu, a później operator dolicza Ci 10zł do abo i masz do wykorzystania dodatkowe 1,5gb, czyli łącznie 2gb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wprowadzaj w blad. W tej taryfie jest 2gb za 0zl.

Wysłane z mojego MB526 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geralt

Fakt, taki pakiet 2gb jest kiedy bierzesz umowę bez telefonu w tym abonamencie. Tylko w przypadku umowy z nowym telefonem jest 500mb internetu. Sorry za ten mały błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem tmobile ma najlepsza oferte dla ludzi ktorzy telefonu nie potrzebuja. Mowie oczywiscie o abonamencie.

Wysłane z mojego GT-I9082 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fresz33

No ja dzisiaj przenioslem nr z Plusa do T-mobile. Jestem bardzo zadowolony z tego co mam teraz za 49,99zl (wszystko free bez limitów i bezpieczny internet 2GB w telefonie) a jak z obsługą i zasięgiem to stwierdze za miesiąc.

Tym czasem Wesołych Świąt!

Naskrobane na SGS4 ☆ tapatalk☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez to wziąłem na przedłużenie umowy. Tel. Obecnie nie wymieniam, poprzednio miałem 200 minut i sms tylko do ery a teraz zero jakichkolwiek hamulców :-P. Net też z 250 MB na 2GB :-D

Wysyłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przedłużyłem przez SUK jeszcze z tym starym cennikiem telefonów abonament ze 169,99zł na 159,99zł umowa na 24 miesiące SMS, Połączenia nielimitowane internet 5GB i Z1 za 399zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Toś poleciał :) nigdy w życiu nie wydałbym 150 pln na abonament :) Ale jak kto woli, pewno chciałeś jak najtaniej telefon.

Edytowane przez delibear
    Nie cytujemy postu poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Zależało mi na sms i połączeniach nielimtowanych i internecie 5GB bo bardzo dużo rozmawiam i korzystam z internetu na telefonie a jedynie w tej cenie oferuje to jako jedyna sieć w Polsce. Cena telefonu dla mnie nie miała znaczenia mogłem wziąć każdy telefon nie zależnie od ceny. Czym wyższy abonament tym telefon wychodzi drożej a to nie był wydatek ze względu na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi