Skocz do zawartości
fresz33

Abonament i najnowsza taryfa.

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o jednorazową wpłatę za telefon, bo 150 zł jest znacznie mniej niż np 400 przy niższym abonamencie, ale jakby dodając wszystko, to trzeba być na prawdę hardcorowym userem na taki pakiet danych :) mi w zupełności wystarczy 600/700 MB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie może czy jest możliwość wzięcia tej umowy bez telefonu tylko na 12 miesięcy? Poszli by na rękę żeby zyskać klienta?

Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pójdą na rękę. Nawet mi wieloletniemu abonentowi Mix nie chcieli dac nawet w cenie abonamentu Comfort bez telefonu, pakietu sms wartego 5 zł.

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez gumis96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fresz33

Jedno co mi się nie spodobalo to opłata jakaś tam wyrównująca bo skoro podpisalem umowe z przeniesieniem nr i dopiero po przeniesieniu włożyłem kartę sim t-mobile to od tego dnia powinni mi naliczac abonament albo od dnia podpisania umowy a nie abonament 49.99 plus jakieś tam 9zl za wyrownanie. Oczywiście jestem w stanie to przeżyć bo opłata jednorazowa ale ilu takich ludzi jak ja jest takim rachunkiem obciążonym heh

Naskrobane na SGS4 ☆ tapatalk☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje, że powinni udostępnić w opcji bez telefonu inaczej tylko sim umowy na 6 miesięcy lub 12 , co nic nie tracą a tyko zyskać moga... Na 24 w życiu nie podpisze....

Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fresz33

A dlaczego nie?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Tak, troche późno piszę bo temat prawie wyczerpany. Nie omieszkałem się jednak zarejestrować by napisać, że to pierwsze forum, gdzie wprost nie zaczynają wątku od stwierdzeń, że tmobile to tacy i owacy oraz tylko, że Nju jest najlepsze.Przyznam, że sam poszukiwałem oferty pełnej (bez telefonu).Teraz przechodze z playa, któremu już dziękuję i czekam na 10 lutego 2014 r., kiedy zmienię sieć na tmobile taryfę Premium i będę miał przynajmniej gwarancję, że przy normalnym korzystaniu 50 zł nie przekroczę. Wczesniej przez miesiąc przeanalizowałem chyba wszystkie tafyfy u różnych operatorów i bieżące w nich zmiany, w tym nowe cudowne taryfy 4.0 playa, które co chwila zmieniali. Co z tego, że Nju na 30 dni skoro ta rewelacja może się w każdej chwili skończyć. Doliczając ponadto stacjonarne (chyba zaledwie 19 minut w pakiecie), nieograniczone smsy i bodaj tylko 1 Gb danych, to i tak w Nju wychodzi 57 zł, jak ktoś już pisał. A ja na stacjonarne też muszę, bo taka praca. W play unlimited 4.0 niby jest za 29 zł ale bez neta (+30 zł 1 Gb) i chyba bez stacjonarnych (+10zł), czyli porażka. W taryfie europa to też nalezy liczyć 70-80 zł w zestawie takim jak w Premium bez telefonu, czyli też gorzej niż tmobile. Plus, to już wogóle z tyłu jest. Orange go, czy jak mu tam, to samo. Ja zawarłem umowę na początku stycznia, jeszcze w cenie 49 zł komplet, a teraz to już chyba 5 zł dopłaty za stacjonarne jest.

Z doświadczenia, skrócić okresu umowy nie da się. Taki termin jest w regulaminie promocji i w salonie i BOK nie chca tego ruszać. Ale i tak z drugiej strony, jeżeli mam 24 miesiące niezmiennych warunków na tych zasadach , to nad czym tu debatować.

Teraz pozostaje tylko do września na lte czekać, takie prawdziwe a nie playowskie, choć mnie się tu nie śpieszy.

Miłego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopiter

@fresz33

Możesz coś powiedzieć na temat jakości rozmów i zasięgu?Jesteś zadowolony ze zmiany?Ja też myślę o przejściu do T-Mobile tyle że z Playa w którym jakość rozmów jest po prostu kiepska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ja 3 miesiące taki ruch zrobiłem i w T-Mobile jest o wiele lepiej szybszy internet, lepsza jakość połączeń i co najważniejsze zasięg sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fresz33

Tak jak pisze piotrzet23 zdecydowana poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi