Skocz do zawartości
fresz33

Abonament i najnowsza taryfa.

Rekomendowane odpowiedzi

gopiter

Gdyby nie umowa na 24 msc. to bym się nawet nie zastanawiał - interesuje mnie wyłącznie oferta bez tel. więc tym bardziej trochę długo...Ale chyba nie będzie wyjścia - umowa w Paly skończyła mi się w październiku zeszłego roku i do tej pory nie byli w stanie zaproponować mi nic sensowego, do tego częste problemy z połączeniami i zasięgiem skutecznie pchają mnie w ramiona innego operatora:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fresz33

A co przeszkadza w umowie na 24m-ce? Oferta jest bardzo dobra wszystko za free i 2GB które są w zupełności wystarczalne. Ja teraz mam zamiar zrezygnować z internetu na karte w Play bo telefonem mogę udostępniać neta na laptopa i to mi w zupełności wystarczy żeby coś tam na dużym monitorze przeglądać.

Naskrobane na SGS4 ☆ tapatalk☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopiter

Do oferty nie mam zastrzeżeń bo jest bardzo dobra i na chwilę obecną chyba bije konkurencję na głowę.Jedyne czego się obawiam to jakość usługi - jeśli by się okazało że jednak nie jest tak różowo to jestem uwiązany na 2 lata.W przypadku kiedy umowa jest na rok to "w razie czego" jakoś można się jeszcze przemęczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, żeby nie zakładać nowego tematu i nie bałaganić forum, to dopiszę się tutaj. Temat mniej więcej adekwatny. Otóż mam do przedłużenia umowę firmową i zaproponowano mi abo 85,98zł (brutto) w tym wszystko za free i 1GB netu. Do tego do wyboru Galaxy S3 za 25zł albo Huawei Ascend P6 za 65. Uważacie, że się w miarę opłaca?? Czy może negocjować coś?? Jeśli negocjować to co i u kogo?? (Wiem, że nie w salonie... Tam też byłem ale to co mi zaproponowali to śmiech na sali.)

Dopiszę może jeszcze, że przedtem miałem abo 80zeta netto za 715min i 1200sms. Minuty to ze 400 na miesiąc się lekko wydzwania, a i smsów wysyła się koło 300-400.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiekolwiek negocjacje możesz przeprowadzać tylko przy przedłużeniu umowy i tylko przez SUK, normalnie dzwonisz na BOK, i prosisz aby przełączyli cię na SUK, tam dadzą ci najlepsze warunki, przy negocjacji, pewno zeszli by z cen abonamentu, bo telefony i tak masz tanie, chyba że byś jakiś lepszy wziął, zadzwoń do nich, zapytaj i się podziel uzyskanymi informacjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Na telefony z tej promocji najniższa cena gwarantowana np Xperię Z są zablokowane zniżki w SUK i nic ich taniej nie wyrwiesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no telefony i tak wynegocjowałem z ceny bo zaproponowali mi S3 za 148 i Ascenda za 188. Dowiedziałem się że mogę na nie dostać rabat 123zł na sztuce dlatego SGS3 25 a P6 65. Bardziej mi chodzi czy to w miarę dobra oferta czy próbować coś urywać jeszcze oprócz tych telefonów??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozesz jeszcze urwac 10zl netto na abo.

Wysłane z mojego MB526 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mowicie ze w żadnej z taryf nie da się skrócić czasu jej trwania, a mnie po pierwszym zapytaniu czy mozna skrocic zaproponowano 15 miesiecy. I tylko dlatego w grudniu podpisałem przedłużenie i mam 35 zl przez pierwsze 6 miesięcy a później 49.99 i wszystko no limit plus 2GB internetu. Oczywiście jest to oferta bez telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wcześniej można było tylko skrócić umowę do 15 miesięcy żadnej zniżki na abonament nie było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi