Skocz do zawartości
rafal11440

Nie mogę zrobić unlock bootloader

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, mianowicie nie mogę odblokować bootloadera.

robię według tej instrukcji i tel tylko się restartuje i nic poza tym.

telefon sie odpala robi się tylko restart i tyle, inni piszą zeby zrobić to z pozycji terminala w tel niestety mam domyślny system z play i jest to nie możliwe. czy to oznacza ze jestem na niego skazany i nie mogę sobie wgrac innego ? proszę o pomoc.

Sterowniki posiada te z które Windows sam sobie zainstalowal. Jestem zielony wiec proszę o pomoc.

Edytowane przez rafal11440

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tematu o odblokowaniu BL jest cała rzeka. Metody są różne, ludzie kombinują z wersjami romu, kablami, sekwencjami podpięcia, wersjami systemu operacyjnego, komputerami, sterownikami. Przeglądniesz dokładnie forum to sam się przekonasz. Pewne jest to, że nie ma złotego środka, który 100% działa za każdym razem i na każdym telefonie. Musisz kombinować i uzbroić się w cierpliwość. 

Terminal w telefonie to opcja jak najbardziej realna dla każdego, wystarczy tylko zrobić root i zainstalować odpowiednią aplikację.

Root:

http://forum.android.com.pl/topic/152994-kingo-czyli-prosty-sposob-na-zrobienie-roota-na-l9/

Apk:

na przykład: https://play.google.com/store/apps/details?id=jackpal.androidterm&hl=pl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi