Skocz do zawartości
piotr-ek2408

Telefon sam się restartuje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem HTC Desire 300. Na jakiś tydzień przed świętami zrobiłem roota i wymieniłem baterię na nową, zakupioną na allegro. Na dwa dni przed świętami telefon zaczął się sam restarować. Czasami po włączeniu wytrzymywał 5 minut, czasami 20, a często zatrzymywał się na białym ekranie HTC i wtedy restartował. Z czasem było coraz gorzej (dłużej się włączał, mniej wytrzymywał).

Robiłem wszystko co udało mi się znaleźć w internecie. Uruchamiałem bez karty sim, bez sd, próbowałem że starą baterią, dociskałem baterie do styków za pomocą papierka, robiłem factory reset i wipe data z poziomu recovery, ale nic nie pomagało. Wczoraj zainstalowałem Cyanogen Moda 10 (ściągnięty z polskiego forum, wyraźnie przeznaczony na mój telefon). Wytrzymał może że 20 minut, góra pół godziny. Od tego czasu oczywiście cały czas się restartuje, ale mam wrażenie, że szybciej się włącza i dłużej wytrzymuje.

Czy jest jeszcze coś co mógłbym zrobić w domu, czy ostatnią deską ratunku jest serwis?

A jeśli tak, to co mogło się zepsuć? Ile mniej więcej może kosztować naprawa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi