Skocz do zawartości
maxellxl

[STOCK ROM v30b] Bugi Lollipop i braki w stosunku do KK

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek-

Dioda Led jakby słabiej świeciła 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dioda jakby słabiej świeciła, brak pilota do TV w Q-Slide. Brakuje tej pogody na ekranie blokady, na KK nawet słonko świeciło. Nie wiem czy to wina LG, czy Lolipopa, ale nie ma też przesuwania trzema palcami aplikacji, tak, aby była z boku do wysunięcia. Co do baterii, mi się ładuje bez problemu do 100%, nie ma żadnej zwiechy.

Edytowane przez picia13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaktualizowałem listę braków/błędów

jeśli chodzi o moc wifi...niekoniecznie musi byc to wina lolka...

inni niech się wypowiedza na ten temat

to samo sie tyczy długiego postoju ładowania na 99%...u mnie tego nie ma wiec nie mogę tego potwierdzić. 

i jeśli problem pojawiał sie tez na KK to go do tej listy bledów/braków w lollipopie nie dopisujemy

odnośnie lagowania na KK ekranu głównego...była masa postów na ten temat...jedni mieli gorzej inni prawie wcale...ja sie zaliczam do osob, ktore z tym problemu nie mają - tak więc strzelam, że to nie wina softu KK a jakiejs apki dzialajacej w tle lub modyfikacji systemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Kitkacie nie ma pilota w QSlide! Co do ładowania to na Kitkacie było tak, że długo stał na 100% ale się jeszcze przez chwilę ładował - była widoczna ikonka. Jeśli teraz zamiast tego jest 99% to jest to duży plus, bo nie trzeba wytężać wzroku by zobaczyć malutką ikonkę.

Edytowane przez Czarodziej101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

małe sprostowanie..na kitkacie nie ma QUickRemote w QSlide ale jest do wybrania/włączenia w głownym menu po rozwinieciu belki.

Czy na lolku tez tak jest czy wywalili to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
as1970

Ze Smart Notice też okroili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nace

smart notice bylo tylko w g3 i porcie z g3 na g2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rbl

Tak, dioda jakby słabiej świeciła, brak pilota do TV w Q-Slide. Brakuje tej pogody na ekranie blokady, na KK nawet słonko świeciło. Nie wiem czy to wina LG, czy Lolipopa, ale nie ma też przesuwania trzema palcami aplikacji, tak, aby była z boku do wysunięcia. Co do baterii, mi się ładuje bez problemu do 100%, nie ma żadnej zwiechy.Potwierdzam brak funkcji slide

Potwierdzam brak funkcji Slide Aside

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam brak funkcji Slide Aside

Rzeczywiscie nie ma tej funkcji... Tak ja lubilem, dosc ze strasznie przydatna to jeszcze cos czego wiekszosc telefonow nie ma... :'(

Lizakiem na G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieńcie launcher na jakikolwiek inny. Ja nie wiem jak można się katować tym stockowym brzydalem. Jeszcze do tego znikome możliwości customizacji. Drawer wygląda jak rodem z froyo. A w lollipope jest taki fajny i minimalistyczny.

Wgrałem darmowego apexa z marketu i nie ma żadnego doczytywania ikon czy innych głupot, lol.

Edytowane przez Deathray

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi