Skocz do zawartości
maxellxl

[STOCK ROM v30b] Bugi Lollipop i braki w stosunku do KK

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdź mi launcher na którym działa Knock :P

Edytowane przez Robert.raziel
    Nie cytujemy posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Deathray

czytales zasady tematu?...piszemy tylko o bugach i brakach w lolipopie...

jak ktoś bedzie chcial sobie zmienic launcher to sobie zmieni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Wygląda że zabrali landscape mode na ekranie głównym. Działa tylko w menu. Szkoda.

Ja na kk go nie mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz mieć. Wiem bo miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauwazylem ze zasieg wifi jest slabszy. Na kk w domu w ostatnim pokoju mialem dwie kreski a teraz nieraz gubi. Druga sprawa wydaje mi sie ze maksymalna jasnosc ekranu jest slabsza. Trzecia sprawa nieraz wystepuja mikroprzyciecia podczas poruszania sie w menu, opcjach itp. Oczywiscie pelen HR robilem. Inna sprawa w atutu mam ok 41k wczesniej 38 ale odczucia subiektywne ze jest wolniej.  No i czy w tym androidzie jest normalny trim?

Edytowane przez Szynku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodałem punkt ze słabym zasiegiem widi jednak prosze pozostale osoby o potwierdzenie info...jesli sie okaze, ze u innych wszystko z wifi jest ok to wywale wpis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rrico

U mnie również występuje ta sytuacja z ładowaniem. Nawet screena zrobiłem, na 99% stało ok 10-13min. 
    W porównaniu z KK brakuje mi bardzo rozłączania rozmowy przyciskiem zasilania oraz jak wcześniej wspominaliście: przeciągnięcia trzema palcami, no i nadal ładowanie się widgetów i ikonek na pulpicie, pomimo że jest ich mało. Dużo rzadziej niż na KK i szybciej pokazują się, ale mimo wszystko nadal pojawia się ten bug...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od siebie dodam że problem jest z załączeniem transmisji danych. Wpierw należy ubić aplikacje które z niej korzystają i dopiero wtedy łapie zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie również występuje ta sytuacja z ładowaniem. Nawet screena zrobiłem, na 99% stało ok 10-13min.

Czy potem, kiedy jest 100% jeszcze się ładuje czy już nie? Na Kitkacie jeszcze się ładował - była ikonka,a jeśli się nie zaczekało aż zniknie to bateria znacznie krócej trzymała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rrico

Jak wskakuje na 100% to pojawia się zielona dioda i wyskakuje komunikat, że bateria naładowana. Mimo tego zawsze trzymam jeszcze minimum 15min, bo od razu po odlaczeniu kiedy wskakuje 100%, to właśnie to 100% jest przez chwilę użytkowania. Po trzymaniu pod ładowarka wytrzymuje ok 25 min, dopiero wtedy pokazuje się 99%. Gdzieś to było już poruszane na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi