Skocz do zawartości
maxellxl

[STOCK ROM v30b] Bugi Lollipop i braki w stosunku do KK

Rekomendowane odpowiedzi

W tym momencie mam 4.4.2 tel. wczoraj miał robiony format. Teraz mam 81% baterii a czas podświetlania wyświetlacza to 2h 23min.

post-262848-0-52941100-1461241752_thumb.png

Edytowane przez bartekc00
Proszę pamiętać o obowiązkowych tagach spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pepe444

Tak, pierwsze dwie godziny to 20% baterii, ale ostatnie 20% baterii zejdzie w 30 minut :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@pepe444

to się okaże, rozładuje do 0% będę wiedział ile trzyma. Później aktualizacja do LL i będę wiedział gdzie bateria lepiej trzyma

nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rdy

W tym momencie mam 4.4.2 tel. wczoraj miał robiony format. Teraz mam 81% baterii a czas podświetlania wyświetlacza to 2h 23min.

A co robiłeś na telefonie? Bo widzę że wifi wyłączone, lte i dane w tle też

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@rdy

przeglądanie www przez chrome, przez wi-fi, gdy nie używam to są wyłączone moduły.

nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wynik baterii, tel. wytrzymał 1,5 dnia z czego czas na SOT to 7h 20min. z czego tel. był podłączony na 1min, pod komp.

Na screenie potwierdzenie wyniku. Screen zrobiony już po rozładowaniu tel. bo nie zdążyłem.

Tel.używany na podświetleniu 30% z automatem, głównie www przez chrome na wi-fi, w tym 40min. gry 2D.

Zaraz instalacja LL, i sprawdzę wyniki.

post-262848-0-34973000-1461320826_thumb.png

Edytowane przez Araa
Tagi spoiler obowiązkowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pepe444

Mam prośbę, postaraj się tak samo używać telefonu po instalacji LP, żeby porównanie było wiarygodne. Ja teraz wymieniłem baterię i jednocześnie wróciłem do JB, żeby sprawdzić, czy telefon będzie mi działał "jak nowy". Na razie mam 3:50h SOT i zostało 48% baterii, wygląda dobrze, tak mniej więcej działał na początku, jak go kupiłem. Na KK też bateria trzymała dobrze, tak samo, jak na JB. A na LP zawsze porażka, robiłem dwa podejścia, z tym, że ostatnie już na słabszej, zużytej baterii, więc nie wiem czy te 4h SOT, które miałem ostatnio na LP, to taki "standard", czy wina słabej baterii.

LP działa zauważalnie płynniej niż JB i KK. Szału nie ma, ale czuć minimalną różnicę. Jeśli na LP da się wyciągnąć podobny SOT, jak na KK/JB, to może znowu wgram LP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi