Skocz do zawartości
maxellxl

[STOCK ROM v30b] Bugi Lollipop i braki w stosunku do KK

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, dłużej się ładuje na 99%, a co do zasięgu WiFi to wszystko jest tak samo.

@@Rbl
Skąd masz taką informację i gdzie znajdę tego fixa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czujnik światła działa jakby wolniej . maksymalna jasność ekranu jakby mniejsza. Tryb auto ustawia zdecydowanie ciemniej wyświetlacz. trzeba czasami się posiłkowac ustawiając na sztywno zadaną jasność. Laguje efekt wyciemnienia ekranu. Kolejna sprawa knock kode często za pierwszym razem nie odpali telefonu migajac dioda na czerwono, czy to może znaczy że w złym tempie były kliknięcia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rrico

Mi jeszcze znikła opcja nagrywania rozmowy, która wcześniej była w standardzie. Telefon bez branda z dystrybucji niemieckiej.

Lagu z połączeniem danych komórkowych nie mam.

[Dodano: 12 kwiecień 2015 - 12:03]

Teraz przetestowałem czujnik światła. Rzeczywiście opóźnienie jest rzędu 4 sekund. Dosyć uciążliwe, jeżeli ktoś korzysta z auto podświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Rrico

w KK ani w JB nie było opcji nagrywania rozmów - coś Ci się pomieszało :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rrico

@@maxellxl serio miałem. Wcześniej miałem wersje 16GB i nie było tego. Ostatnio zmieniłem na 32GB z niemiec i w dialerze, dopiero po odebraniu rozmowy przez osobę do której dzwoniłem, pokazywał się przycisk NAGRAJ, który bez problemu działał, bo korzystałem z tego.

BTW. W tej wersji 16gb na KK miałem lag przy wchodzeniu w sieci komórkowe przez ustawienia. Ledwo dało się przewijać, ustawienie limitu danych graniczylo z cudem. Po hard resecie to samo, ciekawe jak będzie po aktualizacji do lolipopa. Telefon telefonowi nie równy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Duzyxd

Wi-fi jest ok tak samo jak na kk nawet łapie mi pod blokiem 10 pięter w dół

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pepe444

Potwierdzam "lagowanie" czujnika światła i mniejszą jasność ekranu przy włącznym auto, trzeba częściej regulować ręcznie. Duży minus.

Rzekomy bug z tym 99% baterii podczas ładowania, to jest właściwość baterii li-ion, najpierw są ładowane dużym prądem, po dojściu do pewnego napięcia są przez pewien czas doładowywane "do pełna" małym prądem i w tym czasie nie wiadomo ile bateria ma już % energii, wiadomo tylko, że jest "prawie pełna". Zgaduję, że to 99% tylko sygnalizuje, że bateria jeszcze jest ładowana, w sumie to dobrze, nie tak jak wcześniej, że widzisz 100%, a wcale jeszcze nie ma 100%.

Wifi u mnie też działa trochę słabiej, rozłącza się w takich miejscach w domu, gdzie na KK się nie rozłączało.

Nie ma odświeżania widgetów czy pulpitu, ale ja używam launchera Nova, stockowego nie używałem dłużej niż 5 minut, to nie wiem. Na KK też nie miałem tego problemu, też używałem Nova, na stockowym launcherze pamiętam, że miałem to odświeżanie ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomn95

@@pepe444 przy 100 % takze doladowywuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często po wyjęciu tel z kieszeni pokazuje że błędnie wprowadzony knock kode, trzeba wszystko ustawiać od nowa

Jakby zbyt czuły był czujnik zbliżeniowy czy coś. na kk tego nie było.

Edytowane przez mariush19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dgim

U mnie w ogole KC przy wylaczonym ekranie nie dzialal na LL stockowym. A ekran w ciemnym pomieszczeniu gasl mi po sekundzie, nie bylem w stanie go odblokowac

bez jasnego swiatla w pomieszczeniu, typu lampa...Pamietam, ze przy wycieku wietnamskim, tez stock'a, nie tylko u mnie taka akcja byla.

Na CM'ie 12 tego nie ma. Dalem sobie spokoj, poki co, z stock'iem LL.

Edytowane przez dgim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi