Skocz do zawartości
maxellxl

[STOCK ROM v30b] Bugi Lollipop i braki w stosunku do KK

Rekomendowane odpowiedzi

massek

Powiedzcie mi co się dzieje z przednią diodą powiadomień. Mam poustawiane żeby świeciła np. po przyjściu smsa, na FB czy na gmailu a niestety w ogóle się nie świeci. Co może być przyczyną?

ps. już doszedłem co jest nie tak, trzeba wyłączyć ukrywanie wrażliwych treści na ekranie blokady..

edit. niestety dioda dalej nie chce mi działać przy włączonym profilu cichy. Jak wygląda to u Was?

Edytowane przez massek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lista zaktualizowana o zbyt czuly czujnik zblizeniowy (blad knock code).

jeśli macie jeszcze jakies problemy to piszcie - tylko potwierdzone przez wielu userów, pojedyncze problemy niepowtarzajace sie u innych nie beda dodawane do listy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rrico

Jak jest u was z przyciskiem zasilania, który podczas rozmowy powinien ją kończyć, jak miało to miejsce w KK. Na lolipopie u mnie ta funkcja nie działa, jednak inny użytkownik pisał że nie ma z tym problemu. Dajcie znać co i jak z tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Rico
Nie mam problemu z kończeniem rozmowy. Pewnie w ustawieniach połączeń masz odznaczoną tą opcję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nace

ja mam zaznaczoną i nie działa też,

mam ten wyciek vodavone

pozniej zainstaluje v30d ktorys

czy coś i dam znacz czy tam mi działa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest u was z przyciskiem zasilania, który podczas rozmowy powinien ją kończyć, jak miało to miejsce w KK. Na lolipopie u mnie ta funkcja nie działa, jednak inny użytkownik pisał że nie ma z tym problemu. Dajcie znać co i jak z tym.

U mnie działa jak należy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rrico

W takim razie gdzie mogę znaleźć to w ustawieniach? Bo przegrzebalem (wydaje mi się ) wszystko, a nie znalazłem.

Edytowane przez Rrico

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia>Sieci>Ustawienia Połączeń i tam jest opcja przycisk zasilania kończy rozmowę. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Duzyxd

Nie ma opcji zwiększenia głośności dzwonka podczas gdy na dworze jest hałas albo nie mogę jej znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arek15

A jest to małe okienko wiadomości po przyjściu sms?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi