Skocz do zawartości
maxellxl

[STOCK ROM v30b] Bugi Lollipop i braki w stosunku do KK

Rekomendowane odpowiedzi

Do listy w pierwszym poście można dorzucić brak widgetów na ekranie blokady oraz brak QuickMemo jako skrót po przesunięciu palcem w górę od przycisków ekranowych, dostępne jest tylko jako quick toggle po rozsunieciu belki powiadomień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@LFC
Budzika nie słychać tylko w trybie cichym bez wibracji. Jeśli ustawiony jest tryb wibracji to budzik słychać. Dźwięk budzika przy wyciszonym telefonie można ustawić w trybie priorytety(sam telefon podpowiada taką opcję po wybraniu profilu milczy) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LP został w porównaniu do kk wykastrowany... Ale wracać do kk to bym nie wrócił, ale zastanawiam się nad zmianą na jakiś custom... 

Brak zegarka na ekranie blokady ? toż to jakaś zbrodnia.

Czas następnego alarmu...  :facepalm:

Edytowane przez morcin123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4dvanc3

Ja jestem zadowolony z LP. Zadnych problemow nie mam. Bateria trzyma lepiej niz na KK. Ale przed aktualka robilem reset i po tez mimo ze pc suite sam niby go robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
shados

Brak zegarka na ekranie blokady ? toż to jakaś zbrodnia.

No ja mam taki okrągły zegarek na ekranie blokady. Taki jak był np. w G3...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tfu ! co ja napisałem... chodziło mi o czas następnego alarmu... Jakaś pomrocznośc jasna mnie chyba ogarnęła pisząc poprzedniego posta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arek15

Wiecie moze czy mozna zmienic motyw samej pogody? Pytalem chyba ale zadnej odpowiedzi nie dostalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, dziś świeżo zaktualizowałem swojego LG G2 do Androida 5.0.2 i jedną z rzeczy jaką spostrzegłem jest brak ikony aplikacji Wideo w menu. Aplikacja jest i działa ale żeby obejrzeć film trzeba otwierać przez menagera plików. Czy ktoś miał ten problem już? Czy to normalne?

Dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zmiana czcionki nie powoduje, że zmienia się ona wszędzie np w hangoucie zostaje stara, w google play zostaje stara, na 4.4.2 było OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak juz jest w Lolku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi