Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
urban07

Android pokazuje mniej pamięci wewnętrznej (2,37GB zamiast 8GB)

Rekomendowane odpowiedzi

stark2991

A próbowaliście skanować SD Maid? To miejsce musi gdzieś być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maxprzemo

cat /proc/partitions

Tą komendą w terminalu zobaczycie ile macie partycji w telefonie oraz ile miejsca zajmują. U mnie poza partycją /data i /system są jeszcze 32 partycje (czyli razem 35 partycji na kości pamięci).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stark2991

Coś Ci się musiało pomylić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cześć. Ja podłączę się do pytania. Szukam od 30 minut, nie tylko na tym forum i dziwi mnie to, że nie ma jasnej odpowiedzi jak ten problem rozwiązać:

- Pamięć wewnętrzna 4GB

- Plików które jestem w stanie zobaczyć jest tylko 0,5 GB (załącznik), reszta to (jak się domyślam) system operacyjny

Moje pytanie:

- Jak mogę zobaczyć te pliki, najlepiej na komputerze. TreeSize Free sprawdza się dobrze w przypadku Windowsa, ale akurat tych ukrytych plików nie widzi. Może jest podobna aplikacja?

Próbowałem już "ES File Explorer File Manager" i "SD Maid", również nie widzą tych plików.

Spoiler

Przechwytywanie.JPG

EDIT:

OK, poświęciłem chwilę i zsumowałem w tabelce wszystkie aplikacje, które są w pamięci wewnętrznej. Niby każda zajmuje mało, ale razem wyszło dokładnie tyle co trzeba... przepraszam, post można usunąć. 

P.S. Czemu te aplikacje po aktualizacji wracają do pamięci wewnętrznej? Wyraźnie powiedziałem im, żeby siedziały na karcie SD...

Edytowane przez DeTeMoto
Grafika zawsze w SPOILERZE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi