Skocz do zawartości
Byczy91

Nowy Desire Z resetuje się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś z racji przedluzenia umowy dostarczono mi nowego HTC Desire Z.

Pełen radości włączyłem go, zacząłem caly ten proces początkowej konfiguracji (WiFi/dzialanie GPS itd.) i w pewnym momencie telefon się zresetowal. Myslalem ze to przypadek, po prostu sie tak zdarzylo i koniec. Ale po kilku próbach caly czas to samo. Zauwazylem ze telefon resetuje się po ok.3 minutach od włączenia. Nic absolutnie nie zmieniałem, nei wgrywalem zadnych aplikacji, ROMów itd. Mam fabryczny, nowy telefon z sieci PLAY.

I teraz pytanie, czy macie jakies pomysły jak sobie poradzic z tym problemem?

Edytowane przez Byczy91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coolos

trafił Ci się jakiś wadliwy model.

Też mam tel. z playa odebrany kilka dni temu i jak na razie odpukać wszystko cacy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozniej sprawdzilem i problem nie wystepowal kiedy telefon działał bez karty SIM. Wsadziłem kartę T-mobile i wszystko tez było ok, bez resetów. Pani z obslugi klienta stwierdziła ze to wina karty, którą trzeba wymienić. Duplikat mozna wyrobic w kazdym punkcie PLAY na miejscu, to tak na wypadek gdyby ktos mial podobny problem.

Temat do zamkniecia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banny

Miałam dokładnie to samo i też przez przypadek stwierdziłam, że to wina karty...

Poszłam więc do salonu, tam testowałam swoją kartę i pracownika - na jego wszystko ok, na mojej nie, ale nadal się upierał, że to raczej soft (choć nie życzy mi tego), pomimo jasnego objawu... Wyrobił mi nową kartę i hura, zadziałało ;)

ps. przerażało mnie to całe odsyłanie lub gwarancje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miałam dokładnie to samo i też przez przypadek stwierdziłam, że to wina karty...

skoro przez przypadek stwierdzilas, ze to wina karty to mozna bylo wziac od kogos z domu i sprawdzic, niepotrzebne bylo chodzenie z tym do salonu :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banny

Nie rozumiem o co Ci chodzi, poszłam by wymienić kartę po prostu. Przy okazji pokazałam niedowiarkowi, że to wina ewidentnie mojej karty...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saif3r

Dokładnie taka sama sytuacja, mam kartę od 4 lat, na starych stykach i co chwila reset, zmieniłem kartę i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GaneQ

identycznie było u mnie telefon również w sieci Play, wieszał sie 4-5 razy dziennie nie zależnie od tego czy był w tym momencie używany czy nie jedynym rozwiązaniem jest serwis ewentualnie jak masz ten telefon kupowany przez internet lub rozmowę telefoniczną to jest 10 dni na odstąpienie od umowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esiu83

Dziś przyszedł telefon, dzieje się to samo co u Byczy91 i banny... Jadę do Play, ciekawe co na to "fachowcy"...

EDIT:

No i jestem po wizycie w salonie, faktycznie, karta do wymiany... Niestety dla mnie przy przedłużaniu umowy wybrałem inny abonament i usługa jest jeszcze nieaktywna, więc nie można wydać nowej karty :(

Do 10 dni trwa aktywowanie usługi, do tej pory HTC leży w pudełku... BUUUUUU :(

Edytowane przez Esiu83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mietu

no to dość dziwnie bo ja mialem to samo- inny abonament+ resety przez kartę pojechałem do nich i wymienili mi ją na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi