Skocz do zawartości
liftlodz

ROM Cm12s do pobrania

Rekomendowane odpowiedzi

Gruchi

Warto instalowac xposed framework ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pewien problem. Nie wiem dlaczego, ale gdy oglądam jakiś film, serial na ipli, tvn player lub przez przeglądarkę to po minucie, dwóch czasami trzech zawiesza się obraz z dźwiękiem (jakby się zapauzował) jedyną metodą odpauzowania jest zamknięcie i ponowne odtworzenie materiału. Dla mnie jakieś jaja, w takim tel? Ma może ktoś podobny problem, albo jest ktoś kto wie jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam, mam pewien problem. Nie wiem dlaczego, ale gdy oglądam jakiś film, serial na ipli, tvn player lub przez przeglądarkę to po minucie, dwóch czasami trzech zawiesza się obraz z dźwiękiem

Mam podobny problem z tvn Playerem. Po kilku sekundach oglądania obraz się zatrzymuje, a dźwięk słychać w tle. Ponowna instalacja programu nie pomaga.

Edytowane przez urbialex
    nie cytujemy poprzednich postów w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubi zlagować telefon. Nie wiem czy problemy z dotykiem nie występują przez niego. Dzisiaj przy braku połączeń wychodzących wszystko działa bardzo dobrze i w ogóle nie było problemu z dotykiem. Dwukrotnie juz przy włączonym dialerze i zablokowaniu się telefonu nie moglem go odblokować bo losowo "sam się dotykał". Tak, brzmi to równie absurdalnie co wyglądało.

Wytapane na Oposie za pomocą SwiftKey.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500
    Napisano (edytowane)

Nie mam takich problemów u siebie. Wszystko idealnie. To raczej niestety znów problem hardware, przykro mi. A to co podlinkowałeś to zresztą niezwiązane w ogóle z twoim problemem.

TrueCaller będzie może w którejś z kolejnych aktualizacji COS 12 (nie będzie niestety w wersji nightly), ale tak na marginesie to wątpię że będąc w naszym kraju wiele z niego korzyści odniesiesz.

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi
    Napisano (edytowane)

Dzisiaj doswiadczylem czegos w rodzaju artefaktow na ekranie konkretnie w czesci ikon zasiegu baterii i zegarka. Widzialem ten problem w watku 12.1 nightly. Czy jest to problem software czy hardware?

Cos w tym stylu tylko duzo mniej

uploadfromtaptalk1430247811926.jpg

Edytowane przez Gruchi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Software. Tez takie cos mam niekiedy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi