Skocz do zawartości
liftlodz

ROM Cm12s do pobrania

Rekomendowane odpowiedzi

bestyj

Wrzuciłem wczoraj.

Trudno powiedzieć czemu ale system chodzi mi płynniej niz nightly( moze kwestia zaorania totalnego telefonu), 

Root mi sie doinstalował od razu w twrp wiec nie musiałe nawet nic robić.

Daje sobie z miesiąc teraz na zaprzyjażnienie sie z tym i wtedy zdecyduje czy bede cos dalej grzebał czy zostane przy tym co jest, szczegolnie ze kombinować juz srednio mi sie chce.

Live display troszke szkoda, bo korzystałem a teraz fakt, nie widzę:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie, tylko domyślna aplikacja do SMSów się crashuje przy jakiejkolwiek akcji, otworzeniu rozmowy, nowej wiadomości, ustawieniach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

To masz pecha ;-). Nie zauważyłem aby na forum opo go odnotowali, u mnie też w porządku. Spróbuj wyczyścić dane aplikacji SMS. Ewentualnie zainstaluj inną, np textra.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy wifi działa dobrze?

Tapatap by Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

U mnie Tak, choć niektórzy zgłaszają problemy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bestyj

zero problemów zarówno z 2,4 jak i 5 ghz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi

wgrałem 12S ale wydaje sie biedny nawet w porownaniu do 11S ? mozna ustawic latarke w 12S pod przyciskiem home tak jak bylo to w 11S ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bonzik

Panowie a powiedzcie mi czy wgrywając 12S przez Twrp na zwykłego 11S muszę robić wipa, bo nie chce mi się znowu ustawiać kont i instalować wszystkich programów bo jak się instaluje normalnie przez OTA to nie tracę ustawień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zuto

@up

Przy aktualizacji przez OTA nic nie tracisz i nie trzeba robić żadnego wipe.

Przy aktualizacji przez TWRP będzie tak samo, możesz zrobić wipe Cache i dalvik, nic przez to nie stracisz.

Edytowane przez zuto
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzę już na COS12 kilka dni i uważam, że jest gorszy od 11s. Często widzę reload pulpitu(czego nigdy nie widziałem na kitkat). Wydaję mi się, że 11s nawet po kilku miesiącach był szybszy niż 12. Wyskakujące powiadomienia są irytujące(za długo je widać, powinna być opcja do tego by zmienić czas przez jaki "wiszą" na ekranie). Cały design lolipop niby jest nowoczesny/minimalistyczny, ale jest brzydszy niż poprzednia wersja androida. Aplikacja youtube ma taki bug, że w komentarzach nie ma polskich znaków(są krzaczki). Ustawiania systemu są rozwiązane fatalnie - to co zrobił ostatnio Samsun, czyli podział na kolumny jest dużo wygodniejsze. Wi-fi również działa jakoś tak problematycznie, czasem działa, a czasem jakby się zawiesza. Czekam na poprawki, bo najlepiej nie jest.

Czy jest jakiś rom, w którym można włączyć dwie aplikacje na ekranie(tak jak w samungach czy lg)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi