Skocz do zawartości
liftlodz

ROM Cm12s do pobrania

Rekomendowane odpowiedzi

wefhy

Co do tego transferu danych to po części racja - trzeba więcej naklikać. Nie wiem na jakim romie, ale widziałem fajne rozwiązanie - po kliknięciu w przycisk się pokazuje to menu, które jest teraz, po przytrzymaniu się przełącza włącz/wyłącz, a po kliknięciu w napis pod przyciskiem wchodzi w ustawienia.

Wysłane z mojego OnePlus One przez tapatalk. Miźnięte w SwiftKey.

Edytowane przez wefhy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacje pojawiają się sukcesywnie, i nie jest powiedziane, że np. Polska otrzyma przed Niemcami, czy odwrotnie. Trzeba czekać, albo wgrać z zipa ręcznie i nie czekać.

[Dodano: 28.04.2015 - 16:55]
    Ja mam za to nadal problem znany z 11s. Przy słuchaniu muzyki i wykonaniu rozmowy głosowej wyłącza się maxxx audio. Gdy było to jeszcze audiofx to było ok. Od wydania maxa takie coś mam. Na 11s musiałem telefon włączać od nowa. Tutaj wystarczy włączyć od nowa maxxx audio

Wytapane na Oposie za pomocą SwiftKey.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi

Jesli chodzi o sama aktualizacje to ja ja otrzymalem 24.04.15 czyli tydzien temu wyskoczyl komunikat o aktualizacji 8MB a nastepna byla kolo 578 MB z racji tego ze posiadalem TWRP byly male problemy z aktualizacja ale sie udalo :) Moim zdaniem lepiej wgrac zipa juz z rootem jak sie ukazuje i nie czekac na OTA.

Da się w 12S wyłączyć te denerwujący znaczek ? chodzi o to Owner

android-5.0-lollipop-guest.jpg

Edytowane przez Gruchi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wchodzisz w kontakty i na samej górze ustawiasz zdj., nazwę użytkownika i owner zamienia się w, to co ustawiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi

ja chce sie tego calkiem pozbyc :) to ze mozna zmienic to doskonale wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie problemy z creshowaniem aplikacji?? np często mi apka telefonu crashuje ;/ wyczyściłem cahe i wszystko co sie da 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stano0

Macie problemy z creshowaniem aplikacji?? np często mi apka telefonu crashuje ;/ wyczyściłem cahe i wszystko co sie da 

U mnie wszystko śmiga bez problemów, wkurza mnie tylko beznadziejnie działający sensor światła, w zasadzie to on działa jak chce i ekran mam raz na 50% a raz zmniejszony o 0% i nic nie widać

Po za tym brak możliwości ustawienia godzin ciszy co było w poprzedniej wersji 4.4.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wefhy

U mnie z aplikacją telefon jest to samo, nie da się dzwonić czasami.

@@stano0: Coś takiego, jak godziny ciszy są. Musisz kliknąć klawisz głośności, wtedy zaznaczyć priorytet i przycisk ustawień. Możesz wybrać, w których godzinach w jakich dniach telefon jest wyciszony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stano0

Dzieki, zadzialalo z tymi godzinami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi

Ja wgralem pare dni temu na czysto 12S i wszystko smiga jak nalezy nic nie crashuje, wczesniej mialem ten problem po przywroceniu backupu ale po czyszczeniu cache apek ustalo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi