Skocz do zawartości
elpolacco

KUPIĘ Telefon do 500-600zł z dual simem. Wysietlacz min. 4.5 cala.

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że noszenie dwóch telefonów jest niepraktyczne i uciążliwe postanowiłem zakupić telefon dualsim. Telefonu nie będę rootował i wprowadzał innych aktualizacji niż te wydane oficjalnie na telefon. Telefon będę używał głównie do dzwonienia, smsowania, przeglądania internetu i robienia zdjęć. Nic po za tym.

Zależy mi na:

- wyświetlaczu min. 4,5" 

- baterii wytrzymującej przynajmniej 1 dzień w normalnym trybie użytkowania.

- pamięci wew. ok. 8gb (obecnie w Galaxy Trend Plus 4GB to za mało i po aktualizacji fabrycznych aplikacji brakuje miejsca na nowe )

- płynnym działaniu dotyku

- w miarę dobrym aparacie fotograficznym

- lampie błyskowej

- najlepiej żeby się mieścił w przedziale od max 600zł

Rozważałem zakup np.

- Alcatela Idola (nie wiem dokładnie w który model ewentualnie iść),

- Samsunga Galaxy Grand Neo Plus.

- Honor 3C

Osobiście raczej nie skłaniałbym się ku chinczykom z aliexpress itp. Może macie jakieś ciekawsze propozycje? 

Telefon mógłby być nowy lub "lekko" używany.

Przesiadka będzie z Samsunga Galaxy Trend Plus. Wcześniej miałem jeszcze LG Swift Black (P970). 

[Dodano: 14 kwiecień 2015 - 21:22]

A co myślicie o Motoroli G 2gen?

Edytowane przez elpolacco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak znajdziesz to nic tylko brać. Wymagania spełnia, aparat mógłby być lepszy, ale w ,,miarę dobry" myślę że jest

#tapatalk i LG G2 mini ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo się przekonałem do Motoroli Moto G 2gen. z aparatem już 8mpx, a nie jak w zwykłej Moto G 5mpx, dobrym wsparciem aktualizacji. 

Zastanawiam się tylko czy warto dopłacić 180 do wersji z LTE? Osobiście mi jest ono nie potrzebne gdyż nie zależny mi na mega szybkim internecie. Czy jakoś rozmów też będzie inna? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dwóch latach intensywnego używania Motorola Moto G 2nd Gen X1068 temat zakupu telefonu powraca. Wymagania te same Możecie podrzucić jakieś propozycje? Osobiście zastanawiam się nad następcą mojego obecnego modelu. Moja X1068 upadała kilkadziesiąt razy, noszona była bez pokrowców, foli ochronnych na ekran, a dalej działa i ekran jest w pełni przejrzysty (posiada jakieś drobne ryski, ale nie przeszkadza w używaniu telefonu nawet pod słońce). Głośnik do rozmów to najlepsza rzecz w tym telefonie. W żadnym poprzedni nie miałem tak dobrej jakości rozmów

Edytowane przez Natan
    Usunięto link do konkurencji. A konkretnie to do emotki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi