Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Piotrek71

Słuchawka bluetooth - jaką wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

Witaj.

Według informacji na stronie dotyczącej ML20 -- została wycofana z oferty . Chyba że zakupujesz w innym miejscu.

Jeżeli ja bym kupował słuchawkę to taką która umożliwia parowanie więcej niż z jednym telefonem oraz wyposażoną w moduł bluetooth 4.0 (lepsze zarządzanie energią)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc Explorer 10 odpada ze względu na brak multipointa. Co do bluetooth - jeśli mój telefon ma 3.0, to czy ma to większe znaczenie?

Edytowane przez Piotrek71

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

Witaj.

Z punktu "widzenia" telefonu wersja bluetooth jest trochę mniej ważna gdyż telefon najczęściej ma baterię o większej pojemności niż ta występująca w słuchawce. Co prawda słuchawka nie ma np.:  5 calowego ekranu który konsumuje energię. Jeżeli jedziesz samochodem i telefon działa jako nawigacja to najczęściej jest podpięty do ładowarki a słuchawka bluetooth już raczej nie.

A może jakieś słuchawki w opcji stereo? Zawsze to można porozmawiać i w wolnej chwili posłuchać kolekcji zgromadzonych piosenek lub też radia internetowego -- niestety radio UKF nie działa  (w 99,99999% przypadków telefonów)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W opcji stereo mogą być, ale pewnie są droższe. Muzyki słuchać przez BT nie zamierzam - od tego mam radio samochodowe :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

Cena zależy od marki. Oczywiście iż są droższe.

Monofoniczna słuchawka jest bardziej dyskretna.

Stereofoniczne mają tą zaletę iż nie plącze się kabel. Mogą być mniejsze lub też większe (te większe lepiej się sprawdzają w zimne dni :rolleyes: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stereofoniczne mają tą zaletę iż nie plącze się kabel.

W monofonicznej też się nie plącze, bo go nie ma :-) A jak wygląda sytuacja z pałąkiem na ucho? Przydatne, czy lepiej bez niego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

W sprawie pałąka to nie wiem.

Moja stara JABRA ma pałąk i go używam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabur

Cześć,

pewnie już kupiłeś coś ale napiszę od siebie. Opisywałem już na forum moją m55 ale szybko napiszę i tu. Słuchawka bdb do codziennego zastosowania. Nie mój się wkładki żelowej do ucha - super wygodne jak przyzwyczai się skóra i nie ma denerwującego plastiku. Bez obaw - nie spadnie. Biegałem dla testów ze słuchawką w uchu i nic nie działo się.

Jakość rozmów bardzo dobra, redukcja szumu trochę działa tyle ile można wydusić z jednego mikrofonu, bateria wystarcza na długo, mała, lekka, elegancka. Niestety gdy jest bardzoooooo głośno, tj. bardzo szybko na autostradzie nie radzi sobie ale wówczas i przez telefon źle rozmawia się ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie kupiłem - nadal się waham, ale chyba zdecyduje się na tą M55 :-) Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi