Skocz do zawartości
L1gn3R

Folia czy szkło hartowane?

Rekomendowane odpowiedzi

L1gn3R

Witam, mam pewne pytanie. Mam taki problem, że dość często pocą mi się dłonie i przez to wytłuszcza mi się wyświetlacz. I mam pytanie czy folia lub szkło hartowane zapobiegnie temu? Co będzie lepsze? Szkło chyba, tak? Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z szkłem nie miałem nigdy styczności, wiec nie wiem. Ale są folie na allegro. Sam z jednej z nich korzystam. Powiem Ci, że nie zostawia żadnych śladów. (no chyba, że masz brudne ręce )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkło musiałoby być dobrej klasy z powłoką oleofobową, folia też, a co za tym idzie to ceny w granicach 50pln. Najprostszym, tańszym a i ciekawym wyjściem jest zakup folii matowej od 3mk. Kumpel miał na HTC i to jest bajer- na tym nie ma śladów, ograniczone kąty (nikt nie podejrzy np w autobusie) i łatwe w utrzymaniu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@L1gn3R tak jak napisał wyżej piotrex1993, folia matowa jest w tym wypadku nieoceniona, 

doskonale maskuje widoczność śladów palców i innych drobnych zabrudzeń. 

Hybrydowe szkło 3mk FlexibleGlass również nieźle radzi sobie z tą przypadłością,

wprawdzie odciski są widoczne, ale bardzo łatwo się je czyści - wystarczy przetrzeć :)

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi