Skocz do zawartości
malym1990

Opaska Fit dla z2

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie jaka opaske na nadgarstek polecacie do monitorowania ruchu czy tez snu ? której bateria nie pada po jednym dniu użytkowania i nie kosztuje 1000 zl. czekam na jakies opinie bo sam nie moge sie już zdecydowac grunt zeby opaska była dokładna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akisio

Ja osobiście używam SWR-10, przy mniej intensywnym użytkowaniu telefonu, bateria spokojnie dwa dni.

A samą opaskę kupiłem nową w pudełku za 150 złotych (z przesyłką) na portalu aukcyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi aplikacja lifelog sama bez opaski zjada baterie tak szybko że głowa mała ;-) a jak z dokładnością i co ile musisz ładować? Bo chciałem se kuoic Swr30 ale to bez sensu bo mam smartwatch 2 i jedno z drugim się wyklucza no chyba że będą patrzył na dwóch na godzinę..

[Dodano: 16 kwiecień 2015 - 11:43]

Ja osobiście używam SWR-10, przy mniej intensywnym użytkowaniu telefonu, bateria spokojnie dwa dni.

A samą opaskę kupiłem nową w pudełku za 150 złotych (z przesyłką) na portalu aukcyjnym.

Jeszcze jedno pytanie jak idziesz se np pobiegać czy pograć w piłkę i nie bierzesz że sobą tel ale opaskę masz na ręku to czy zapamiętuje ona dane i przy najbliższym spotkaniu z telefonem wszystko przekazuję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akisio

Mi aplikacja lifelog sama bez opaski zjada baterie tak szybko że głowa mała ;-) a jak z dokładnością i co ile musisz ładować? Bo chciałem se kuoic Swr30 ale to bez sensu bo mam smartwatch 2 i jedno z drugim się wyklucza no chyba że będą patrzył na dwóch na godzinę..

[Dodano: 16 kwiecień 2015 - 11:43]

Jeszcze jedno pytanie jak idziesz se np pobiegać czy pograć w piłkę i nie bierzesz że sobą tel ale opaskę masz na ręku to czy zapamiętuje ona dane i przy najbliższym spotkaniu z telefonem wszystko przekazuję?

Jeśli chodzi o dokładność, to na lizaku jest duża poprawa, ładowanie opaski w/g instrukcji - bite 5 dni.

Czy sama opaska zapamiętuje, nigdy nie sprawdzałem, ale powinna do pięciu czy siedmiu dni, tak opisuje Sony w instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha to fajnie a jak monitorowanie snu i wybudzanie działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akisio

Aha to fajnie a jak monitorowanie snu i wybudzanie działa?

Działa, mam ustawione automatycznie sen od 23 do 7, a wykres jak poniżej;

post-288589-0-67895100-1429193139_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale to masz ustawione i wtedy opaska przechodzi w tryb nocny czy sama wie kiedy udało CI sie zasnąć ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akisio

ale to masz ustawione i wtedy opaska przechodzi w tryb nocny czy sama wie kiedy udało CI sie zasnąć ? 

tego to pewnie najstarsi górale nie wiedzą, a tak na serio, to nie wnikałem nigdy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli Ty tylko ustawiasz ze niby idziesz o 23 spac i o 7 sie budzisz ale jak zrobisz to wczesnije to opaska sie nie zorjentuje ? I jeszcze jedno jak z wydajnoscia baterii telefonu ? mocno dstaje ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akisio

czyli Ty tylko ustawiasz ze niby idziesz o 23 spac i o 7 sie budzisz ale jak zrobisz to wczesnije to opaska sie nie zorjentuje ? I jeszcze jedno jak z wydajnoscia baterii telefonu ? mocno dstaje ? 

Można ustawić w jakich godzinach opaska przełącza się w tryb nocny, lub można robić to ręcznie.

Bateria telefonu? Różnie, w zależności od intensywności użytkowania, na pewno nigdy mi nie zbrakło "prądu" w ciągu dnia, max dwa dni.

userguide_PL_SWR10_5.pdf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi