Skocz do zawartości
stoper4

Cyanogenmod 12 (CM12) UNOFFICIAL (Android 5.0) i9205

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko robiłem według poradnika, (Root zrobiony, Philz touch wgrane) Telefon zatrzymuje się na napisie Samsung Galaxy Mega GT-I9205. Nie wyświetla nawet loga  Cyanogenmod.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A przy flashowaniu CM12 były jakieś błędy? Spróbuj pobrać na nowo i powtórzyć kroki, może pobrał się soft z błędem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
trurl3
Napisano (edytowane)

[Dodano: 30.04.2015 - 17:21]

Znalzałem fajną klawiaturę do tego ROMu - Klawiatura SwiftKey + Emoji, link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey&hl=pl

Jest pełna klawiatuera numeryczna i słownik Polski, działa przewidywanie słów + kilka bajerów.

Wielkie dzieki za klawiaturę! Zawsze przy flashowaniu nowych romów brakiowało mi w klawiaturze wiersza numerycznego... teraz jeszcze jakiś patent na głośne odsłuchiwanie rozmów telefonicznych i mogę przechodzic na CM12...

Problem z flashowaniem u kolegi Vladimir 991 może pochodzić od błędów w ROMie. Polecałbym ponowne pobranie ROMu i gapps.

Edytowane przez trurl3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Erote

Mam pytanie bo CM zainstalowałem chce zainstalować teraz roota i moje pytanie brzmi czy moge zainstalować tego roota co do androida 4.4.2 czy to musi być jakiś inny i czy ewentualnie można dostać link jaka to ma być wersja

[Dodano: 05.05.2015 - 16:12]

I czy da sie na CM instalować aplikacje na karcie Sd niby jest taka opcja ale gdy instaluje odpalam gre to mam komunikat " że nie mam uprawnień "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM fajny, ale tyle ma bugów że się nie chce go używać... po 4 dniach mam dość, pokrowiec s View nie działa z nim, aparat się zacina, aplikacje się wieszaja i wyłączają, launchery się wyłączają i masz telefon jakby bez launchera. ogólnie nie jest źle ale przydało by się coś stabilnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi