Skocz do zawartości
Bystryldz

Problem ze zdjęciem Simlocka CM11 Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem gdyż nikt nie potrafi mi ściągnąć simlocka z telefonu. Telefon został zakupiony w Orange i posiada simlocka. Zmieniłem oprogramowanie na CM11 od Artasa 4.4.2 z 28.02.2014 roku i żaden kod generowany pod IMEI nie działa, podobno jeszcze jakimś programem to można zrobić. Nie działa standardowe wklepywanie, mówili mi również żebym zmienił Softa  :ayfkm: albo że po prostu się nie da przez moje fantastyczne modyfikacje, których oni chyba nie ogarniają... Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić bez zmiany softu? Ew. gdzie się udać w Łodzi gdzie mi to zrobią? Żaden z komisów na Piotrkowskiej się nie nadaje, niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w salonie orange byłeś? Oni zdejmują swoje simlocki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie byłem, z racji tego, że nie mam brandowanego softu od nich tylko CM11. Jutro mają mieć w komisie kabel serwisowy, zobaczymy co się da ugrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Na simlockach może aż tak się nie znam, ale wydaje mi się że potrzebujesz oryginalnego oprogramowania żeby zrobić to kodem. Tak samo jak wejście do menu serwisowego działa tylko na oficjanych romach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś wie, jak przywrócić telefon do stanu z fabryki? I czy jak potem wrzucę simlocka i Cm'a 11 to czy sim nie zniknie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Flash, awaryjnym odzyskiwaniem systemu przez KDZ updater. Simlock znajduje się w osobnej pamięci która nie jest flashowana podczas wgrywania romów także zostaje w takim samym stanie jakim był.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi