Skocz do zawartości
forrest

Wgrywanie softu a gwarancja.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wgrywając softa i root'a traci się gwarancje w plusie? Jak to jest? Bo nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi czy gwarancje się traci czy nie... Proszę o odpowiedź, nie wiem czy mam brać się za root'owanie telefonu i wgrywanie gingerbread'a czy czekać na oficjalną wersje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy wgrywając softa i root'a traci się gwarancje w plusie? Jak to jest? Bo nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi czy gwarancje się traci czy nie... Proszę o odpowiedź, nie wiem czy mam brać się za root'owanie telefonu i wgrywanie gingerbread'a czy czekać na oficjalną wersje...

Samsung nie patrzy na to jaki masz soft, a nie musisz oddawać na gwarancji przez Plusa (nie wiem jak oni to robią, czy sprawdzają coś).

Oczywiście jeśli awarię spowodował soft, który wgrałeś to może być problem, dlatego nie wgrywaj nic co nie zostało przez innych przetestowane, a będzie OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie root powoduje utrate gwarancji w praktyce tego nie sprawdzaja , wgranie nie brandowego softu (czystego, niemodowanego) nie powoduje utraty gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki! :)

chyba do zamknięcia w takim razie :) wszystko wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi