Skocz do zawartości
lafiesta

ROM CM12.1 Nightly

Rekomendowane odpowiedzi

cr3pt

Mi nie działa wysyłanie MMS via LTE przez apke sms/mms albo messengera google - sieć PLAY - potwierdzi ktoś? Na 12.0 nie było problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Nie, nie potwierdzam. Wysłałem właśnie mmsa przez lte w play z apki google

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Damix Coś te Gappsy nie chcą się zainstalować. Doszło do "Starting AROMA Installer...." i stoi. :/

[Dodano: 18 kwiecień 2015 - 14:40]

Wgrałem gapps minimal edition. Z Bugów, to krzaki na ekranie przy odtwarzaniu wideo, LiveDisplay nie działa w trybie automatycznym .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Nie mam żadnych problemów z wideo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie chodzi o to, że wideo widać normalnie i się normalnie odtwarza, ale jak przekręcisz telefon  w taki sposób, ze obraz nie będzie na całym ekranie, to w tych czarnych pustych miejscach są jakieś kratki-sratki dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

U mnie nie. Sprawdziłem na youtube i filmie nagranym telefonem. Pewnie masz jakiś uszkodzony plik, nagraj wideo i spróbuj potem odtworzyć. Wszystko ok.

Jedyny prawdziwy bug to taki, że nie można nagrać widedo 4k dci, działa jedynie 4k uhd w CameraNext. Ale w OpenCamera, SnapCamera można nagrywać i DCI.

[edit]

Ok, chyba wiem o czym mówisz. Faktycznie ten efekt występuje czasami - pod filmem, nie na filmie jeśli film ma takie proporcje, że nie zajmuje całego ekranu. Ale to występuje tylko w systemowej galerii, odtwarzanie np za pomocą MXPlayera działa dobrze

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

Faktycznie coś z tamtymi gapps nie tak, tez nie chciały u mnie ruszyć. Może TWRP nie wspiera AROMA. W końcu wrzuciłem slim zero gaps http://forum.xda-developers.com/slimroms/general/gapps-official-slim-gapps-trds-slimkat-t2792842

Wrzuciłem CM 12.1 nightly i na AK kernel + UKM . W sumie to działa zauważalnie szybciej niż CM12S.

Z ciekawości odpaliłem jeszcze antutu (tak, nie jest to wyznacznik wydajności, wiem o tym) i wynik dość słaby 43k na trybie zbalansowanym i 47k w trybie wydajności. Na CM12S oficjalnym miałem 49-50k.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie działa pogoda w pasku szybkich ustawień. Dziwne, , że live display i ta pogoda działały przed wgraniem gapps'ów, tak mi się teraz przypomniało. Jak u was z tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktoś może wrzucić dzisiejsze nightly na jakiegoś dropboxa ? Serwery leżą i nie mogą wstać :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam tylko z wczoraj, jak byś chciał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi