Skocz do zawartości
lafiesta

ROM CM12.1 Nightly

Rekomendowane odpowiedzi

giaur500

Można

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można wgrać jakoś apk kamere ze stoka ktòra miała opcje pausa ?

Tu masz apkę "oryginalnej" kamerki http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/themes-apps/cm12s-cameranext-gallerynext-t3081872do CM12.1. Działa świetnie :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie do końca działą świetnie bo nagrywanie filmów z najwyższą rodzielczością szfankuje i czasem pomimo ustawienia na 4DCI nagrywa z jakością VGA . Działa tylko ok do rozdzielczości max 1080 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Czy działają MMS na stockowej aplikacji na CM 12.1 nightly? (Bo to, że jest problem na 12S, to wiem...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500
    Nie do końca działą świetnie bo nagrywanie filmów z najwyższą rodzielczością szfankuje i czasem pomimo ustawienia na 4DCI nagrywa z jakością VGA . Działa tylko ok do rozdzielczości max 1080 .

Tak, ale masz inne apki które dobrze nagrywają 4k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jak już jesteśmy przy apkach aparatu, to poleci ktoś na szybko coś sensownego? Domyślna apka z Nightly jest chyba zubożona maksymalnie, jak się da. Sprawdzałem Aparat Google, ale to praktycznie to samo, jest wprawdzie opcja panoramy czy całkiem ciekawe rozmycie soczewkowe, ale brakuje opcji nagrywania w spowolnionym tempie czy w 1080p w 60kl/s bez spowolnienia - na stocku też tego brakowało, a wiem, że jest to możliwe:

Nie ma też opcji ręcznego ustawienia balansu bieli, choćby w jakiejś prymitywnej formie typu światło słoneczne, żarówka czy świetlówka, nawet wykrywania twarzy chyba nie ma.

Ponadto zauważyłem, że w Aparacie Google czy stockowych apkach maksymalna rozdzielczość nagrań przednią kamerką to 720p, tymczasem wg oficjalnej specyfikacji powinno to być 1080p.

Nie chodzi mi o jakieś super słitaśne aparaciki do śłitfoci poprawiające urodę, tylko jakąś normalną apkę z intuicyjnym interfejsem i większością potrzebnych ustawień, jednocześnie nie tak rozbudowaną, jak np. Camera FV-5.

A coby za bardzo nie spamić, to zauważyłem też, że opcja zalogowania się na swoje konto CyanogenMod jest chyba zbugowana - przy logowaniu informuje o złym haśle bądź adresie e-mail, a opcja utworzenia konta w ogóle nie działa.

EDIT:

No Panowie, nikt mi nie wmówi, że wszyscy jedziecie na wykastrowanej, stockowej apce aparatu.

Co do konta CyanogenMod, to okazuje się, że jest to zupełnie inna rzecz, niż konto Cyanogen, które miałem wcześniej - stąd na CM-ie nie da się zalogować na konto Cyanogen, które jest na stocku. Łatwo tu zatem o pomyłkę. Natomiast to nie zmienia faktu, że tworzenie konta CyanogenMod z poziomu Nightly na tę chwilę nie działa.

Edytowane przez Szynkars

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dunker

Nie wiem co jest z tym cm raz na dzień tel. sie wyłącza .Potem android się uruchamia i optymalizacja aplikacji 20 min. Wcześniej tak nie miałem od jakiegoś czasu dopiero .Pewnie wipy tylko pomogą ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Czy nie macie problemów z Wi-Fi? 

Często pojawia mi się "!" i przy Wi-Fi (wtedy net nie działa - wystarczy się rozłączyć i połączyć ponownie lecz nie zawsze pomaga) to samo przy zasięgu z telefonu... jednak dodzwonić się można.

Dziwne bo na poprzednim oficjalnym Rom'ie nie miałem problemów z tym... mało tego potrafi zerwać połączenie Wi-FI na kilkanaście sekund... mimo Full zasięgu...

Gdzie zgłaszać błędy do Rom'u Nightly?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi