Skocz do zawartości
lafiesta

ROM CM12.1 Nightly

Rekomendowane odpowiedzi

Info. Z cm12. "err01: Device incorrect or not supported. Device may have been transitioned to CM12.1 nightlies"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

No właśnie o tym mówiłem. CM12 zostały już wycofane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

To normalne, że po aktualizacji z 18.04 na tę z dzisiaj, musze wrzucić jeszcze raz gappsy i Kernel?

Sent from my A0001 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Kernel tak. Gappsy nie i też się bardzo mocno zdziwiłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie na stronie CM wisi ciągle wersja z 18 kwietnia. Zrobiłem właśnie aktualizację do aktualnej kompilacji z dzisiaj i nie wiem co źle wykonałem ale nie mam sklepu i mimo instalacji SU podaje mi, że binary są nie zainstalowane. Jak się robi poprawną aktualizację? Ja po prostu w recovery zainstalowałem nową wersję a później wipe cache/dalvik. Gdy zobaczyłem, że nie ma SU znów wszedłem do recovery i go doinstalowałem ale niestety nie działa. Coś robię nie tak... Najwyżej zainstaluję na czysto nową kompilację (mam kopie programów z Titanium Backup tak więc nie ma problemu) ale chciałbym się Was dopytać jak wygląda poprawna kolejność aktualizacji? GApps też mam wgrywać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aflo

Ja wgrałem dzisiejszą wersje i też nie mogę zainstalować SU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli albo ta kompilacja ma jakiś błąd albo SU nie działa z nią poprawnie. Ja wykonałem zwykłą instalację (chyba nie ma innej metody?), później wipe cache/dalvik i restart a tu zonk... Od razu zapytam tak na przyszłość, przy każdorazowej aktualizacji muszę wgrywać SU (tak jak ma to miejsce np. w dedykowanym Cyanogen OS)?

Edytowane przez stratus84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Nie, nie musisz wgrywać SU. Nigdy nie musiałeś, bo nie ma w ogóle takiej potrzeby. Root jest wbudowany i nie trzeba żadnych śmieci wgrywać.

P.S. drugi build z dziś: http://download.cyanogenmod.org/get/jenkins/107881/cm-12.1-20150421-NIGHTLY-bacon.zip- przed chwilą skończył sie właśnie budować.

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

Maxx audio przestało działać na dzisiejszej kompilacji u mnie.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500
    Faktycznie na stronie CM wisi ciągle wersja z 18 kwietnia. Zrobiłem właśnie aktualizację do aktualnej kompilacji z dzisiaj i nie wiem co źle wykonałem ale nie mam sklepu

To jest wina twrp. CM wprowadził kompresje partycji systemowej (nie wiem po cholerę) i twrp jeszcze tego nie obsługuje. Najlepiej zrobić wipe /system przed instalacja romu a potem wgrać gappsy jeszcze raz.

No albo wgrać te bidne recovery od Cyanogenmoda, ale nie wiem czy by ktoś chciał tego używać.

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi