Skocz do zawartości
lafiesta

ROM CM12.1 Nightly

Rekomendowane odpowiedzi

liftlodz

Ja mam, gapsy działają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najlepiej czy może najprościej przejść z 12s na 12.1?? Musi być konkretny TWRP, pytam bo na ostatniej wersji TWRP 2.8.6.0 i 12.1 z 18 kwietnia po aktualizacji na 22 kwietnia cm 12.1  już telefon się nie uruchomił i wgrałem od nowa  stockrom 12 s. Dzięki za info lub wyjaśnienie co schrzaniłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Wszystko działa. Od jutra już nie będzie problemu z gappsami przy aktualizacji. Jeśli ktoś miał nightly nowsze niż z 18.04 to trzeba flashować gappsy ponownie po aktualizacji

Jak najlepiej czy może najprościej przejść z 12s na 12.1?? Musi być konkretny TWRP, pytam bo na ostatniej wersji TWRP 2.8.6.0 i 12.1 z 18 kwietnia po aktualizacji na 22 kwietnia cm 12.1 już telefon się nie uruchomił

Pewnie dlatego, że nie wgrałeś gappsów z 5.1.

Edytowane przez giaur500
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki. Daj link skąd pobrać najnowsze do 5.1 oraz teraz pytanie jakbym chciał przejść znów z 12s na 12.1 to biorę wipe dalvik,system, data i cache ?? Dzieki za szybkie info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

Najnowsze nightly z dzisiaj (22.04) juz z androidem 5.1.1 śmiga bardzo dobrze, nie ma takich problemów jak na kompilacji z wczoraj. Maxx audio działa, root z supersu również.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi

Chce przejsc z CM11s do 12.1 oczywiscie wgram sobie 12.1 na czysto tak by nic sie nie wysypalo, jednak chcialbym was prosic o link do gappsow i procz tego mam jeszcze pytanie odnosnie Maxx audio, trzeba dograc czy jest wbudowane ? jesli dograc to rowniez prosze o link :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi przy dzisiejszej aktualizacji crash'uje Gmaila, nie mogę wejść do sklepu. Wgrać nowe gappsy? Choć mam poprawne.

[Dodano: 22 kwiecień 2015 - 18:48]
    @@Gruchi używam tych gappsów. https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934550851

post-360576-0-87661700-1429720361_thumb.png

post-360576-0-34430100-1429720909_thumb.png

Edytowane przez K9G
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam te GAppsy http://209.95.39.164/Gapps/Lollipop/5.1/ w wersji "zero" i działają spoko. Poniżej informacje odnośnie zawartości każdej z edycji GAppsów:

PzqPAPA.png

Edytowane przez K9G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Te gappsy są spoko, ja jednak przerzuciłem się na te z euroskank: http://fitsnugly.euroskank.com/?rom=banks&device=gapps

Też nie zawierają śmieci (rozmiar tylko 90 MB), ale jest FaceLock i odblokowywanie zaufanym głosem (póki co w PL nie działa). Aby mieć FaceLock z powyższych, trzeba by było wgrać wersję standard, która zawiera także sporo śmieci.

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi